Do konce roku nám ještě nějaký ten pátek zbývá, i tak ale můžeme začít bilancovat, protože nás toho s ohledem na hardware už opravdu moc nečeká (v podstatě nic). Je třeba poznamenat, že pro fanoušky Samsungu to byl skutečně silný rok s mnoha překvapeními, mezi které se řadí i Galaxy SmartTag 2.
Mezi ta další překvapení roku se jistě může řadit návrat Galaxy Watch6 Classic nebo celé řady Galaxy S23 FE. Jenže Galaxy SmartTag 2 je malý a levný produkt, který je užitečný svými vlastnostmi a schopnostmi, navíc v originálním designu, který se rozhodně hodí pochválit. Oproti původnímu i vylepšenému Galaxy SmartTagu je zde skok ve funkcích a specifikacích, který jednoduše způsobil, že se nový model zdá být ještě zajímavější.
Galaxy SmartTag 2 jak nutnost pro každého fanouška Samsungu
Novinka přináší nejen kompletní redesign s lepší odolností proti prachu a vodě, ale je vylepšena po všech směrech i s ohledem na funkce – od nového režimu pro domácí mazlíčky a režimu úspory energie s neuvěřitelným zvýšením výdrže baterie až po vylepšené zobrazení samotného hledání trackeru. Vylepšení se dočkala i aplikace SmartThings Find.
Po registraci nového přívěsku Galaxy SmartTag nyní zobrazí ikonu jeho zástupce přímo na ploše telefonu, takže lze aplikaci spustit snáze a rychleji. Mapa se nyní v aplikaci zobrazí na celé ploše displeje a uživatelské rozhraní je intuitivnější než dřív. V aplikaci přibyla i speciální bezpečnostní funkce s názvem Upozornění na neznámý tag, která upozornění na neznámé přívěsky.
Samsung ale myslí dopředu, takže když vyměníte telefon za nový, SmartTag 2 se automaticky synchronizuje na novém přístroji, takže nemusíte nic nastavovat. Stačí se připojit k účtu Samsungu, což je prostě a jednoduše skvělé. Příchod novinky se tak nějak očekával, je ale pravda, že spíše s řadou Galaxy S24 než už nyní jen tak meziřečí formou tiskovky po představení řady FE. I díky tomu je to jasný vánoční dárek pro každého fanouška technologií společnosti Samsung.
Má s tím někdo vůbec zkušenosti??
Jedničkových tagů mám asi 14 (na klíčích,v autech, kočárku, koloběžkách) .. pokud člověk akceptuje, co to umí a neumí a že to není 100% jistota, tak je to fajn