Zavřít reklamu

Jihokorejská společnost má za sebou už 9. ročník akce Samsung Developer Conference (SDC23). Během ní Samsung oficiálně oznámil nadstavbu One UI 6.0, pro kterou již před dvěma měsíci otevřel beta program. Co dalšího podstatného na konferenci, které se zúčastnilo na tři tisíce vývojářů, oznámil?

Samsung Health

Samsung na SDC23 prezentoval vylepšené zdravotní zážitky z aplikací Samsung Food a SmartThings, které jsou umožněny vylepšenou konektivitou uživatelů, zařízení a služeb. Společnost představila sadu nástrojů Samsung Privileged Health, která umožňuje vývojářům a partnerům vytvářet digitální zdravotní řešení využívající senzor Samsung BioActive Sensor, aby tyto zážitky rozšířila.

SmartThings

Aby Samsung snížil omezení spojené s ovládáním na dálku, integroval do smartphonů Galaxy platformu SmartThings IoT. Platforma, která propojuje televizory, telefony, tablety a další zařízení a domácí spotřebiče, má nyní hlubší propojení s hlasovým asistentem Bixby, aby bylo možné lépe interpretovat uživatelský jazyk v kontextu.

Tizen OS

Samsung zpřístupnil svůj operační systém Tizen na nových domácích spotřebičích s většími displeji, jako jsou pračky a trouby, s cílem zlepšit uživatelskou zkušenost poskytnutím grafických informací, praktického uživatelského rozhraní a užitečného videomateriálu. Jednotná sada nástrojů Tizen Software Development Kit, která obsahuje novou funkci služeb Samsung Experience a sloučený 2D a 3D grafický engine, kromě rozšíření příslušných produktových řad zvýší podporu vývojářů.

Samsung se kromě toho na SDC23 pochlubil, že každý rok se po celém světě prodá 500 milionů jeho produktů a počet lidí, kteří používají jeho účet, přesahuje 600 milionů. Zdůraznil také, že základem všech jeho nových aktualizací je udržitelnost a bezpečnost.

Produkty Samsungu koupíte zde

Dnes nejčtenější

.