Zavřít reklamu

Loki 2. sezóna (Disney+)

V seriálu Loki od Marvel Studios odehrávajícím se po událostech filmu Avengers: Endgame se nechvalně proslulý bůh lsti a falše Loki vydává na dobrodružnou cestu prostorem a časem. Nyní začala druhá řada tohoto nejlépe hodnoceného seriálu Marvelu.

Lupin 3. sezóna (Netflix)

Jde o klasický francouzský příběh o zloději gentlemanovi a mistru převleků jménem Arsène Lupin v moderním pojetí. Právě začala už třetí sezóna.

Beckham (Netflix)

Dokumentární seriál o raketovém vzestupu Davida Beckhama, kluka z chudých poměrů, co to dotáhl až mezi světovou fotbalovou elitu. Uvidíte i zatím nezveřejněné záběry.

Naprostý zabiják (Amazon Prime Video)

Když se neblaze proslulý „Vrah šestnáctek“ 35 let po svých prvních vraždách vrací a zabíjí znovu, 17letá Jamie (Kiernan Shipkaová) se náhodou přesune zpátky v čase do roku 1987 a je odhodlaná vraha zastavit, než začne zabíjet.

Vlajka smrti 2. sezóna (HBO Max)

Seriál je volně inspirován skutečnými dobrodružstvími Stedeho Bonneta, zhýčkaného aristokrata, který se vzdal svého privilegovaného života a stal se pirátem. Objeví se zde také Taika Waititi v roli „Černovousa“, nejobávanějšího a nejuctívanějšího piráta historie.

Dnes nejčtenější

.