Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Společnost Microsoft uvedla nový Bing s umělou inteligencí na trh v únoru 2023 spolu s aktualizovanou verzí prohlížeče Microsoft Edge. Nový Bing využívá GPT-4, nejnovější iteraci velkého jazykového modelu (LLM) Generative Pre-trained Transformer (GPT) společnosti OpenAI. Jedná se o pokračování modelu GPT-3.5, který používá ChatGPT. Tato významná aktualizace nabízí uživatelům nové způsoby vyhledávání. Vyhledávači mohou nyní také využívat chatbota Bing AI společnosti Microsoft, který jim poskytne stručné odpovědi generované umělou inteligencí. A nyní se k němu můžete dostat za super podmínek, jelikož je velký výprodej softwaru Godeal24 v plném proudu. Aktualizujte svůj systém Windows, abyste mohli využívat výhod Bing AI. Za pouhých 11,69 € můžete získat Windows 11 Pro – nejnovější operační systém společnosti Microsoft. Za pouhých 26,75 € si navíc můžete pořídit také doživotní a bezpečnou produkční sadu Office. Není tedy příliš nad čím váhat!

Až 62% slevy na Windows Office! (Slevový kód „SGO62„)

Velká sleva na Windows OS (Slevový kód “ SGO50„)

Sleva 62 % na balíčky a další MS Office  (Slevový kód „SGO62„)

>>> Získejte více balíčků

Další populární softwary v akci

>>>Získejte více nástrojů

Jak zaplatit za licence

1. Přejděte na pokladní stránku, pokračujte jako host (nebo si vytvořte účet) a poté vyplňte „Fakturační údaje“.

2. V dalším kroku vyberte možnost „CWALLETCO“ a klikněte na tlačítko „Pokračovat“.

3. Zkontrolujte svou objednávku a klikněte na tlačítko „Place Order“.

4. Poté přejdete na další stránku a klikněte na „Choose payment methods“.

5. Nakonec můžete k dokončení platby použít službu PayPal.


Na Godeal24 můžete ušetřit spoustu času a peněz díky zvýhodněným licencím Microsoft, ověřenému softwaru pro zabezpečení IT a dalším počítačovým nástrojům. Získejte operační systém Windows a kancelářský balík MS Office za bezkonkurenční cenu. Zažijte bezproblémové nakupování s digitálním doručením Godeal24, které vám zašle software přímo na váš e-mail během několika sekund po nákupu. Navíc díky 98% hodnocení TrustPilot Excellent a odborné technické podpoře 24/7 si můžete být jisti kvalitou kupovaného produktu.

Godeal24 garantuje nepřetržitou odbornou technickou podporu a doživotní poprodejní servis a že produkt můžete bez problémů používat!

Kontakt na Godeal24: service@godeal24.com

Dnes nejčtenější

.