Zavřít reklamu

Už na dnes odpoledne má Google naplánovaný svůj event, který se uskuteční v New York City. Kromě nových smartphonů Pixel 8 a Pixel 8 Pro by na této akci měla společnost Google ale představit ještě další novinky. Co vše můžeme od události čekat?

Pixel 8 a Pixel 8 Pro

Jasnými hvězdami tohoto týdne (tedy v podání Googlu samozřejmě) budou telefony Google Pixel 8 a Pixel 8 Pro. Aktualizované vlajkové lodě společnosti budou potenciálně velmi zajímavé, s mnoha pozoruhodnými aktualizacemi, včetně aktualizovaného designu, nových jasnějších displejů Actua, aktualizovaného hardwaru a softwaru fotoaparátu, spousty umělé inteligence a také nového čipsetu Tensor G3. Tento čip by mohl být největším potenciálním zdrojem vylepšení, protože prý obsahuje aktualizovaný hardware, který by měl být efektivnější a možná i chladnější.

Pixel Watch 2

Kromě telefonů se Google chystá představit také hodinky Pixel Watch 2, nástupce svých prvních chytrých hodinek. S velkou pravděpodobností půjde spíše o interní změny, zatímco design hodinek zůstane víceméně zachován. Pixel Watch 2 by měly být osazené novým čipsetem, který by jim měl zajistit lepší výdrž i rychlejší chod, a měly by nabídnout také nové zdravotní senzory. Uživatelé by se mohli dočkat také nových řemínků.

Pixel Buds Pro a další novinky

Jediným dalším potvrzeným hardwarem, který se chystá, je drobné hardwarové vylepšení sluchátek Pixel Buds Pro. Společnost Google při upoutávce na tuto událost ukázala novou barvu Porcelain, k dostání by měla být také modrá varianta. Chystá se na eventu také nějaké překvapení? Jisté není samozřejmě nic, jako logická se jeví varianta, kdy by se mohla představit nová varianta Chromecastu.

Akce Made by Google se uskuteční dnes, tedy 4. října v 10:00 ET v New Yorku, což je 16:00 hodin našeho času. Událost můžete sledovat ve videu výše. Spolu s hardwarovými produkty očekáváme i vydání Androidu 14 veřejnosti.

Dnes nejčtenější

.