Zavřít reklamu

Android Auto šíří svého využití představuje více než jen běžný obslužný software pro automobily, je vybaven produktivními nástroji, které přinášejí spoustu totožných funkcí, jaké vídáme na svých chytrých telefonech. Systém tak poskytuje potřebné informace i zábavu a zajišťuje, že můžeme jezdit pohodlně a bezpečně.

Android Auto patří k jedinečným produktům Googlu, pročež se mu dostává ze strany společnosti zvláštní péče, kdy dvě nebo tři nové aktualizace téměř každý týden nejsou ničím neobvyklým. Těmi se technologický gigant z Mountain View snaží zlepšit funkčnost a také do systému zavádí novinky (a hlavně také opravuje množství chyb).

Je nesporné, že mezi jedny z nejoblíbenějších a také nejdůležitějších aplikací Android Auto patří Mapy Google, protože mohou zprostředkovávat navigaci. Ve snaze přinést uživatelům větší pohodlí, Google své Mapy aktualizuje poměrně často a skrze ně představil několik nových vylepšení, například postranní panely s různými ovládacími prvky, včetně přiblížení, orientace mapy, úpravy směru a přístupu k nastavení. S čerstvou aktualizací nyní získávají tyto ovládací prvky průhledný pruh, který zlepší vzhled mapy na displeji.

V systému Android Auto se Mapy Google dočkaly i dalších vylepšení, díky nimž pracují plynuleji. Pro optimální fungování je zapotřebí mít nainstalovánu nejnovější verzi a ideálně aktualizovat kdykoli je update k dispozici. Míra rozšíření prozatím není potvrzena, lze však očekávat, že zmíněné změny v Mapách Google budou brzy dostupné v širším měřítku. V každém případě se aktualizovat na nejnovější verzi dostupnou ve vašem zařízení vyplatí, stejně jako v případě nejnovější verze 10.5 Android Auto.

Mapy Google Google Play

Dnes nejčtenější

.