Zavřít reklamu

Přinášíme seznam zařízení Samsungu, která v týdnu od 25. do 29. září obdržela softwarovou aktualizaci. Konkrétně jde o Galaxy A52s 5G, Galaxy M32, Galaxy XCover6 Pro a Galaxy Tab A7 Lite.

Na telefony Galaxy A52s 5G, Galaxy M32 a Galaxy XCover6 Pro začal Samsung vydávat zářijový bezpečnostní patch. U Galaxy A52s 5G nese aktualizace firmwarovou verzi A528BXXU5EWH9 a jako první dorazila do Brazílie, u Galaxy M32 verzi M325FVXXU8DWH3 a jako první se objevila též v Brazílii a u Galaxy XCover6 Pro verzi G736BXXU5CWI2 a jako první byla dostupná v Evropě.

Zářijový bezpečnostní patch opravuje celkem 62 chyb, z nichž 27 opravil Google a 35 Samsung. Čtyři z těchto zranitelností byly označeny jako kritické, 19 jako vysoce nebezpečné, dvě jako mírně nebezpečné a další dvě jako málo nebezpečné.

Samsung mimo jiné opravil bezpečnostní díry ve funkcích a aplikacích, jako je Samsung Keyboard, Dual Messenger, Phone and Messaging Storage, Nastavení, One UI Home, Počasí, Wi-Fi nebo Hotspot. Korejský gigant tvrdí, že všechny zmíněné aplikace a funkce jsou nyní opraveny a je možné je bezpečně používat. Kromě toho slíbil, že pokud mu něco uniklo, opraví to v příští aktualizaci.

Pokud jde o tablet Galaxy Tab A7 Lite, ten začal dostávat aktualizaci s nadstavbou One UI 5.1.1. Má velikost zhruba 1,1 GB, přichází s firmwarovou verzí T225XXU4CWI2 a jako první „přistála“ v Evropě.

Telefony Samsungu koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.