Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Pokud vás baví elektrokola, máme pro vás tip na vynikající akci. Obchod GearBerry totiž spustil výprodej elektrokol, díky kterému tak lze nyní ušetřit při nákupu nemalé peníze. Zboží vám navíc díky evropským skladům dorazí do 5 až 7 pracovních dní, přičemž doprava je samozřejmě zdarma. A co víc, k nákupu získáte ještě cyklistickou brašnu a zámek v hodnotě 75 euro zcela zdarma.

Kompletní výprodejovou nabídku elektrokol seženete zde

Fafrees F20 Light

Kompaktní elektrokolo Fafrees F20 Light, které je předurčeno pro každodenní používání celou rodinou, je určeno do města, na cesty a pro snadnou přepravu. Je skládací, přenosné, skladné, pohodlné a neustále připravené na cestu. S 20palcovými pneumatikami, 250W nábojovým motorem, obrovskou baterií 14,5 Ah, 7rychlostní přehazovačkou Shimano a nastavitelnými řídítky a sedadlem je toto stupňovité elektrokolo dokonalým příkladem toho, jak mohou vedle sebe existovat přizpůsobivost a odolnost.

250W motor s převodovkou

250W bezkartáčový motor s maximálním točivým momentem 35 N.M v kombinaci s inteligentní řídicí jednotkou vytváří maximální rychlost 25KM/H. Špičkový výkon může dosáhnout 437 W, který byl navržen přímo ve firmě, aby vám pomohl jet strměji při nižších rychlostech. Motor se zadním pohonem se snadněji ovládá, poskytuje lepší trakci a vyžaduje méně údržby.

Odnímatelná baterie 36V 14,5Ah

Vysokokapacitní baterie s kapacitou 14,5 Ah prodlouží vaši dojezdovou vzdálenost až na 110 km na jedno nabití s asistovaným režimem. Díky uzamykatelné konstrukci si ji můžete vzít domů a dobít, kdykoli budete chtít. Můžete si vybrat mezi třemi režimy podpory – elektrickým, asistovaným a režimem lidské síly.

Vodotěsný displej LCD

Velkoplošný vodotěsný displej LCD zobrazuje různé údaje, například rychlost, baterii, počet ujetých kilometrů a převod. Má režim asistence při chůzi a funkci tempomatu, které vám pomohou při jízdě, kdykoli budete potřebovat.

Řazení Shimano 7 rychlostí

Sedmistupňová přehazovačka a přesmykač Shimano nabízejí přesné a plynulé řazení v celém svém rozsahu a zajišťují, že vaše hnací ústrojí zůstane dlouhodobě citlivé.

Mechanické kotoučové brzdy

Dojížděcí kola musí mít pořádný brzdný výkon. Proto jsme toto kolo vybavili brzdovými páčkami s vypínáním a velkými rotory. Budete mít kontrolu a jistotu, že zastavíte přesně tehdy, kdy potřebujete.

Skládací rám se stupňovitým průřezem

Složíte ho za méně než 30 sekund. Díky stupňovitému rámu můžete pohodlně šlapat a stát nad rámem. Kompaktní konstrukce z lehkých komponentů umožňuje snadno složit elektrokolo do dopravního prostředku a zabrat v něm málo místa. Nastavitelná stoupací tyč vám umožní přizpůsobit si jízdu, přičemž řídítka a sedlové trubky se pro větší pohodlí pohybují dovnitř a ven.

Empatický design

Dvacetipalcová kola jsou pružná a hbitá, takže se s nimi pohodlně pohybujete v rušném městském provozu. Na pevný zadní závěs lze připevnit různé zadní cyklistické brašny a košíky. F20 light je vybaveno předními a zadními blatníky a podporuje čistě elektrický režim, takže je ideální na jakýkoli výlet.

Díky výprodeji můžete mít nyní toto kolo jen za 799 euro, navíc k němu dostanete cyklistickou taštičku a řetěz v hodnotě 75 euro zcela zdarma. Zdarma je samozřejmě i doprava.

Kolo seženete zde

Fafrees F20

Ultra dlouhá životnost baterie

Zahrnuje vyspělou lithium-ionovou baterii o kapacitě 36V 15AH, která lze plně nabit za pouhých 5 až 6 hodin. S touto baterií dosáhnete největšího dojezdu při plném výkonu, a to až 55-65 kilometrů, při maximální rychlosti 25 km/h. Baterie lze snadno vyjmout a nabíjet, buď přímo na rámu nebo odděleně.

7 rychlostních úrovní

F20 je vybavena 7rychlostním profesionálním převodovým systémem, který zahrnuje nerezovou přehazovačku upevněnou na rámu a řadicí páku integrovanou do řídítek. Díky plynulým 7 převodovým stupňům můžete pohodlně přepínat na cestách a lépe zvládat různé terény, včetně kopcovitých, nerovných a stoupajících cest.

3 režimy jízdy

F20 je poháněna 250W motorem, který poskytuje tři různé režimy jízdy: režim napájení, režim jízdy na kole a režim mopedu. Můžete si sami zvolit, jak rychle chcete jet, zda závisíte na výkonu motoru nebo na své síle nohou.

Kola 20″ x 3.0 s protiskluzovými pneumatikami

Kola o průměru 20 palců jsou ideální pro efektivní a ekonomickou dopravu do práce, školy nebo po městě. Díky protiskluzovým pneumatikám odolným proti opotřebení a odolným blatníkům zvládne F20 snadno překonávat výmoly, nerovnosti a všechny druhy městských silnic.

Mechanické kotoučové brzdy a výkonný LED světlomet pro noční jízdu

Pro vaši bezpečnost jsou na F20 instalovány mechanické kotoučové brzdy a jasný LED světlomet, který vám umožní bezpečnou noční jízdu. Zajišťujeme ochranu na všech úrovních při jízdě.

Díky výprodeji můžete mít nyní toto kolo jen za 949 euro, navíc k němu dostanete cyklistickou taštičku a řetěz v hodnotě 75 euro zcela zdarma. Zdarma je samozřejmě i doprava.

Kolo seženete zde

Dnes nejčtenější

.