Zavřít reklamu

Sleep Cycle: Sleep Tracker

Pokud vás už doslova unavuje špatný spánek, aplikace Sleep Cycle by vám mohla pomoci vše zlepšit. Díky pokročilému sledování, včetně záznamů z mikrofonu, které detekují zvuky ve spánku je to skvělá možnost, jak analyzovat, proč se vám nedaří kvalitně spát. Sleep Cycle nabízí spoustu možností přizpůsobení včetně volby budíku, který vás bezbolestně vzbudí ve chvíli, kdy je váš spánek nejlehčí.

Stažení v Google Play

Nike Run Club – Running Coach

Jak už název napovídá, aplikace Nike Run Club je způsob, jak do cvičení přidat sociální prvek. Umožňuje vám soutěžit ve výzvách Nike a sledovat tréninky vašich přátel, což vám pomůže s další motivací. Kromě toho jsou zde k dispozici průvodci běháním nebo třeba výživové tipy, které vám pomohou udržet vaše zdravotní cíle na správné cestě. Z chytrých hodinek s operačním systémem Android můžete spouštět a zastavovat běhy a sledovat vaše tempo a tepovou frekvenci pro optimální kardio zážitek.

Stažení v Google Play

Strava: Run, Bike, Hike

Pokud se chcete udržovat v kondici nejen běháním, aplikace Strava vám pomůže. Kromě všech běžeckých aktivit dokáže sledovat i pěší túry a vyjížďky na kole. Všechny výše uvedené aktivity můžete zobrazit a plánovat na mapách, které můžete sdílet s přáteli, a získat personalizované metriky, které sledují vaše srdeční zóny a tempo. Na displeji chytrých hodinek pak můžete sledovat související parametry.

Stažení v Google Play

Fitbod Workout & Fitness Plans

Fitbod posouvá tréninky o krok dál než jen ke sledování procházek a túr. Pokud hledáte plnohodnotný tréninkový zážitek, pomůže vám vybudovat lepší návyky a sestavy díky možnosti zaznamenávat opakování přímo z chytrých hodinek. Bude sledovat spálené kalorie a dokonce i to, jakou váhu jste během celého tréninku zvedli. Fitbod vám také pomůže zajistit, aby každá svalová skupina byla procvičena ve správném množství pro vyvážený trénink s nejlepšími výsledky. Pokud to s posilováním myslíte vážně, aplikace Fitbod je skvělým doplňkem pro vaše chytré hodinky.

Stažení v Google Play

FITIV Pulse Heart Rate Monitor

Aplikace FITIV Pulse nabízí širokou škálu možností sledování vaší tělesné kondice s komplexní integrací chytrých hodinek. Na vašich hodinkách můžete sledovat tempo, srdeční tep, spálené kalorie a vzdálenost. Aplikace navíc dokáže sledovat zaznamenaný tělesný tuk a hmotnost kosterních svalů. Užitečné je také zobrazení historie tréninků.

Stažení v Google Play

Dnes nejčtenější

.