Zavřít reklamu

Vytvoření fotografické koláže je snadný způsob, jak zkompilovat více obrázků do jednoho. Ať už chcete sdílet fotografie z dovolené nebo snímky roztomilého domácího mazlíčka, vytáhněte obrázky z fotoalba v telefonu a vytvořte koláž. Vytvoření fotografické koláže je jednoduché – stačí jen použít tu správnou aplikaci. V tomto průvodci vás provedeme procesem vytváření koláže z telefonu.

Vytvoření koláže v Google Fotkách

V aplikaci Fotky Google můžete vytvářet koláže, upravovat fotografie a videa, přidávat filtry a další funkce. Aplikace nabízí různá rozvržení koláží a umožňuje upravovat, měnit velikost a otáčet fotografie před uložením návrhu. Najednou však můžete přidat pouze šest fotografií. Spusťte Google Photos, přejděte do knihovny a vyberte požadované snímky. Nakonec klepněte na + a vyberte tvorbu koláže.  Zvolte design, vytvořte koláž a uložte.

 

Stažení v Google Play

Vytvoření koláže v Canvě

Canva je aplikace pro úpravu fotografií, která vám umožní snadno vytvářet grafiku v jednoduchém rozhraní. Umožňuje také vytvářet koláže s možnostmi přizpůsobení, jako jsou rozvržení, nálepky a filtry. Pro vytvoření koláže v Canvě spusťte aplikaci, do vyhledávacího pole zadejte „Collage“ a vyberte „Photo Collage“. Zvolte si šablonu a můžete začít s tvorbou.

Stažení v Google Play

Vytvoření koláže v aplikaci Pixlr

Pixlr vám pomůže vytvářet krásné koláže a prezentovat vaše oblíbené snímky. Tato aplikace třetí strany nabízí šablony, vlastní návrhy, filtry a samolepky. Pro vytvoření koláže spusťte Pixlr, klepněte na Collage a vyberte požadované snímky. Potvrďte, vyberte požadovanou šablonu, přesuňte se dále a můžete uložit výsledný obrázek.

Stažení v Google Play

Dnes nejčtenější

.