Zavřít reklamu

Asi všichni máme nějaké oblíbené značky nebo služby, o kterých chceme slyšet víc. Pokud máte rádi Samsung, což je nanejvýš pravděpodobné, ten nabízí způsob, jak vám o něm dát vědět více. Nazývá se Samsung Push Service a je to způsob, jak může korejský obr informovat své fanoušky a uživatele o nových funkcích a zařízeních. Tato služba je dostupná na všech zařízeních Samsungu, včetně nejlepších telefonů Galaxy. Pokud se o ní chcete dozvědět více, čtěte dál.

Co je služba Samsung Push Service a jak funguje

Prostřednictvím služby Samsung Push Service může Samsung uživatelům poskytovat aktualizace o svých produktech, což může zahrnovat nejen zařízení, ale i funkce, aktualizace funkcí, služby apod. Tyto informace nemusejí být užitečné pro všechny uživatele, ale mohou se hodit těm, kteří mají mají několik zařízení Samsungu a používají na nich jeho aplikace a služby.

Samsung Push Service je aplikace, takže pokud ji chcete používat, ujistěte se, že ji na vašem zařízení máte. Může být předinstalovaná, pokud však ne, stáhněte si ji z obchodu Google Play. Po její instalaci Samsung zasílá push notifikace pokaždé, když vás chce na něco upozornit. Push notifikace je textové oznámení, které se objevuje v horní části obrazovky a v oznamovací liště.

Jak najít a upravit službu Samsung Push Service

I když je Samsung Push Service aplikace, neobjevuje se v šuplíku aplikací jako jiné aplikace. Chcete-li ji najít, budete se muset ponořit do nastavení.

  • Otevřete Nastavení.
  • Klepněte na možnost Aplikace.
  • Sjeďte dolů, až najdete Samsung Push Service, případně použijte vyhledávač.
  • Klepněte na aplikaci, načež se zobrazí její dostupná nastavení a možnosti.
  • Tato nastavení vám umožňují zakázat nebo povolit aplikaci zasílat oznámení a jak se tato oznámení zobrazují.
  • Možnost Mobilní data umožňuje aplikaci vypnout přístup k mobilním datům, což dělá na pozadí.

Jak přestat používat službu Samsung Push Service

Pokud se rozhodnete, že služba Samsung Push Service není pro vás, existuje několik způsobů, jak ji přestat používat. Nejjednodušší je změnit možnosti oznámení, jak je uvedeno výše. Tím aplikace zůstane na vašem zařízení, takže nejlepší možností může být ji odinstalovat. Vzhledem k tomu, že jde o systémovou aplikaci, to však nelze. Můžete z ní však odinstalovat všechny aktualizace spolu s vypnutím zasílání notifikací, což jí zabrání cokoli dělat. Toto v rámci nastavení aplikace provedete vybráním možnosti Detaily apl. v obchodě a klepnutím na tlačítko Odinstalovat.

Dnes nejčtenější

.