Zavřít reklamu

Je tomu už více něž měsíc, co mohou majitelé řady Galaxy S23 zkoušet novinky nadstavby bety One UI 6.0 postavené na Androidu 14. Od té doby Samsung vydal další čtyři bety s doplněnými funkcemi a opravou chyb. Nyní přichází beta už pátá, přičemž společnost do programu začlenila i loňské nejlepší áčko Galaxy A53.

5. beta One UI 6.0 Pro Galaxy S23 se nejdříve rozjela ve Velké Británii, Polsku, Německu a Indii, přičemž má verzi firmwaru ZWIK. Aktualizace zároveň obsahuje bezpečnostní opravu z října 2023 a její velikost je 735 MB. Je primárně o opravách známých chyb, aby společnost vylepšila zážitek z používání zařízení s novou nadstavbou.

One UI 6.0 Beta 5 Changelog: 

  • Opraven problém s nemožností nahrávat během hovoru 
  • Opraven problém, kdy dotyková obrazovka nedokáže detekovat dotyk nebo čelí falešným dotykům 
  • Opraveny problémy se zaseknutím po vstupu do fotoaparátu, vynuceným ukončením a nemožností pořizovat snímky 
  • Opraven problém s nemožností používat funkci Motion Photo 
  • Opraven problém s nekonečným restartováním při vstupu do režimu údržby 
  • Mnoho dalších vylepšení 

Galaxy A53 beta One UI 6.0 

Tak nedá se říci, že bychom to úplně čekali a že bychom s tím úplně počítali. Předně jsme tedy předpokládali, že další zařízení, která betu One UI 6.0 dostanou, budou skládačky. Nestalo se a předběhlo je loňské nejvybavenější áčko Samsungu, tedy model Galaxy A53. Beta odstartovala svou pouť v Indii a nese verzi firmwaru A536EXXU7ZWIA.  

Hned příští týden očekáváme, že Google vydá 4. října ostrou verzi Androidu 14. Protože 5. beta One UI 6.0 pro Galaxy S23 nezmiňuje žádné známé chyby, ale jen opravuje, dá se předpokládat, že do 14 dnů od vydání Androidu zde máme i One UI 6.0 pro tuto řadu. První zařízení dostanou aktualizaci ještě v říjnu, nejvíce jich ale nový systém přijme v listopadu, kdy doufejme, na všechny dojde řada ještě do konce roku. 

Dnes nejčtenější

.