Zavřít reklamu

Pokud jste si mysleli, že už jsme v porovnávání iPhonu 15 Pro Max s vlajkou Samsungu, tedy Galaxy S23 ultra skončili, tak tomu tak rozhodně není. A není se čemu divit, protože oba modely si jsou přímou konkurencí a zároveň tím nejlepším, co na trhu najdete. Nyní zde máme další test, kdy jde o výdrž baterie. 

Není žádným tajemstvím, že iPhony Applu mají obecně lepší výdrž než mnohá Android zařízení. Může za to i ten fakt, že Apple má plnou kontrolu nad hardwarem a softwarem, čímž se ve světě Androidu může chlubit akorát tak Google, a to ještě ne zcela. Jak to tak ale vypadá, tak náskok Applu je postupně mazán. Nový test totiž ukazuje, že Galaxy S23 Ultra ve výdrži baterie iPhone 15 Pro Max vyrovnává. Rozdíl jsou jen 4 minuty.

YouTuber TechDroider provedl test baterie iPhonu 15 Pro Max proti celé řadě špičkových zařízení, mezi které se řadí Galaxy S23 Ultra, OnePlus 11, Google Pixel 7 Pro nebo Xiaomi 13 Ultra. Všechna tato Android zařízení mají 5 000 mAh baterie, zatímco kapacita iPhone 15 Pro Max baterie má jen 4 422 mAh. Je to ustavičná paličatost Applu, který prostě nedá svým zařízením více, i kdyby třeba mohl.

Když se na video testu podíváte, uvidíte, jak zařízení postupně odpadávají, než zůstanou pouze dvě – iPhone 15 Pro Max a Galaxy S23 Ultra. Vyhrál první zmíněný, a to časem 10 hodin a 31 minut provozu, jenže Galaxy S23 Ultra za ním zaostal skutečně jen o pár minut, jeho čas provozu byl totiž 10 a 27 minut. Tento rozdíl ale v minulosti býval doslova propastný, kdy se nyní vyrovnává a je spíše zanedbatelný. Je tedy vidět, že se Samsung skutečně snaží a jeho zařízení jsou právem těmi nejlepšími na trhu, a to v mnoha ohledech – výkonu, grafice, fotoaparátech i baterii.

Samsung telefony ale i iPhony Applu koupíte zde

Dnes nejčtenější

.