Zavřít reklamu

Hladina kyslíku v krvi je užitečným ukazatelem, například co se týče spánkové apnoe, potíží s adaptací na vysokou nadmořskou výšku nebo dokonce závažných plicních onemocnění. Pulzní oxymetry na prstech jsou nejpřesnější pro namátkové měření, ale pro sledování spánku jsou nepohodlné. A nezjistíte, zda jej potřebujete, pokud nejprve neprovedete dlouhodobé sledování. V tom případě přicházejí na řadu chytré hodinky se sledováním SpO2.

Monitorování kyslíku v krvi je v dnešní době na chytrých hodinkách stále běžnější. Ne všechny snímače pulzní oxymetrie jsou však stejné a mnoho hodinek je omezeno v tom, kdy (nebo jak často) můžete provádět měření. Monitorování kyslíku v krvi navíc spotřebovává baterii mnohem rychleji než měření tepové frekvence a ne všechny hodinky mají takovou výdrž, aby sledování SpO2 snadno podporovaly.

Samsung Galaxy Watch6 a Watch6 Classic

Hodinky Samsung Galaxy Watch6 nabízí krásný AMOLED displej, a kromě měření kyslíku v krvi nabízí i monitoring tepu, měření EKG, monitoring spánku, tlakoměr, krokoměr, oxymetr, barometr, přehrávač hudby a spoustu dalších funkcí. Samozřejmostí je vodotěsnost do 50 metrů.

Hodinky Samsung Galaxy Watch6 Classic koupíte za 10 499 korun zde.

Garmin Venu 2 Plus

S měřením kyslíku v krvi vám pomohou také hodinky Garmin Venu 2 Plus. Garmin Venu 2 Plus nabízí také měření tepu, monitoring spánku, krokoměr, oxymetr, barometr, hledání telefonu, přehrávač hudby v hodinkách, ovládání přehrávače hudby v mobilu, předpověď počasí a always On Display. Jsou vodotěsné do 50 metrů.

Hodinky Garmin Venu 2 Plus zakoupíte za 9690 korun zde.

Garmin Forerunner 255S

Funkci oxymetru nabízí také hodinky Garmin Forerunner 255S. Kromě toho nabízí tento model také NFC platby skrze Garmin Pay, měření tepu, monitoring spánku, krokoměr, oxymetr, barometr, hledání telefonu, přehrávač hudby v hodinkách, ovládání přehrávače hudby v mobilu, předpověď počasí a spoustu dalšího.

Hodinky Garmin Forerunner 255S zakoupíte za 8329 korun zde.

Fitbit Versa 2

Fitbit patří mezi oblíbené náramky a hodinky. Model Fitbit Versa 2 nabízí kromě oxymetru také NFC platby skrze Fitbit Pay, měření tepu, monitoring spánku, krokoměr, oxymetr, hledání telefonu, přehrávač hudby v hodinkách, ovládání přehrávače hudby v mobilu, předpověď počasí a řadu dalších skvělých funkcí.

Fitbit Versa 2 zakoupíte za 3590 korun zde.

Garmin Forerunner 955

Oxymetr nabízí také chytré hodinky Garmin Forerunner 955. Kromě měření kyslíku nabízí také měření tepu, monitoring spánku, krokoměr, oxymetr, barometr, hledání telefonu, přehrávač hudby v hodinkách, ovládání přehrávače hudby v mobilu, předpověď počasí, režim spánku/nerušit a další funkce.

Garmin Forerunner 955 zakoupíte za 11 590 korun zde.

Dnes nejčtenější

.