Zavřít reklamu

Malá mořská víla

„Malá mořská víla“ je nové ztvárnění oblíbeného příběhu o Ariel, zvědavé mořské víle, která touží po tom vyzkoušet si život na zemi a proti vůli svého otce navštíví souš. Ariel se ocitne na nečekané cestě za sebepoznáním, když se setká s princem, mořskou čarodějnicí a neuvěřitelným novým světem.

Duše

Pixar Animation Studios vás vezmou na dobrodružnou cestu z ulic New York City do vzdálených končin kosmu, kde získáte odpovědi na nejzásadnější existenciální otázky.

Hvězdná pěchota

Johnny Rico narukuje k pěchotě, aby okouzlil svou přítelkyni Carmen v letecké akademii, která se chce stát pilotkou hvězdné lodě. Až tragická událost mu ukáže, že narukoval z nesprávných důvodů. Chce rezignovat, ale na Zemi zaútočí brouci.

Strážci Galaxie: Volume 3

Ve filmu “Strážci Galaxie: Volume 3” od Marvel Studios si naše partička vyděděnců zvyká na život ve Kdovíkde. Netrvá dlouho a jejich životy se obrátí vzhůru nohama v důsledku minulosti Rocketa. Peter Quill musí shromáždit tým a vydat se na misi zachránit Rocketův život — misi, která v případě selhání může znamenat konec Strážců, jak je známe.

Deadpool

Na motivy příběhů nejkontroverznějšího antihrdiny z komiksů od Marvelu, Deadpool vypráví příběh o začátcích žoldáka Wadea Wilsona, který chce chytit muže, co mu skoro zkazil život.

Avatar: The Way of Water

James Cameron se ve filmu Avatar: The Way of Water vrací do světa Pandory a posouvá laťku ještě výš. Tento nový, emocemi nabitý dobrodružný film plný akčních scén se odehrává deset let od událostí prvního filmu. Vypráví příběh rodiny Sullyových a představí divákům majestátního mořského tulkuna.

Marťan

Slavný režisér Ridley Scott (Vetřelec, Prometheus) představuje strhující příběh o lidské síle a vůli přežít s Mattem Damonem v hlavní roli astronauta, který uvízl na Marsu.

Indiana Jones a poslední křížová výprava

Harrison Ford si zopakuje roli Indiana Jonese, který se vydává zachránit svého otce, odborníka na středověk, jenž zmizel při hledání svatého grálu. V závodě s časem dynamická dvojice prohledává kontinent, aby svatý grál našla dříve, než padne do špatných rukou.

Logan: Wolverine

V blízké budoucnosti jsou Loganovy pokusy ukrýt se s nemocným Profesorem X na mexické hranici přerušeny příchodem mladého mutanta, kterého pronásledují temné síly.

Malá Miss Sunshine

Když rozpačitá sedmiletá holčička dostane náhodou pozvánku do soutěže krásy, její podivínská rodina se jí rozhodne pomoct.

Dnes nejčtenější

.