Zavřít reklamu

Tisková zpráva: Harman Kardon Aura Studio 4 spojuje vynikající zvuk se skutečně jedinečným designem a inspiruje smysly. Aura Studio 4, nejnovější z ikonické řady prémiových Bluetooth reproduktorů Harman Kardon Aura Studio, je elegantně vyroben částečně z recyklovaných materiálů a bez námahy spojuje jedinečný moderní design s výjimečnou kvalitou zvuku.

Nový reproduktor, navržený s využitím bezkonkurenčních zkušeností společnosti Harman Kardon v oblasti zvuku, vybízí posluchače k poslechu hudby tak, jak byla stvořena. Subwoofer s průměrem 5,2″ směřující dolů a široká zvuková scéna soustavy 6 reproduktorů vytvářejí nádherný zvuk Harman Kardon pro vynikající výkon s precizní přesností. Spárujte je s libovolnými dvěma mobilními zařízeními pro bezproblémové bezdrátové streamování a vnímejte každý rytmus s dechberoucí čistotou.

Každý z našich produktů Harman Kardon má v rámci rodiny značky svou vlastní identitu. Aura Studio 4 tuto filozofii značky nadále povyšuje. Náš designérský tým se obrátil k přírodě a ocenění její síly nás inspirovalo k vytvoření Aura Studio 4, svěžího a ikonického vyjádření světla a zvuku. Dvanáctiměsíční proces navrhování spojil naše progresivní technologie v ohromující, hypnotizující kráse a vnesl do života uživatelů multismyslové teplo, úžas a upřímnou radost. Pokračování našeho odkazu ikonických, transparentních reproduktorů, zavedení 324 jednotlivých krystalů umístěných v základně kopule v parametrickém designu umožňuje okouzlujícímu okolnímu světlu reproduktoru tančit v rytmu nádherného zvuku Harman Kardon. Jsme hrdí na to, že můžeme představit Harman Kardon Aura Studio 4, plně pohlcující multismyslový zážitek, který umocňuje domácí atmosféru uživatelů a zároveň je spojuje s krásou přírody,“ řekl Christian Schluender, senior viceprezident pro globální design.

Paleta pečlivě sestavených animovaných světelných motivů kombinuje nejchytřejší technologie s moderním a jedinečným designem. Ať už je to Polární světlo (inspirující představivost a fantazii), Vesmír (objevující nekonečný prostor), Dešťové kapky (uklidňující náladu), Oblak (relaxační) nebo Oheň (okouzlující), Aura Studio 4 proměňuje a inspiruje posluchače i mimo oblast domova.

Jako první v řadě je částečně vyroben z recyklovaných materiálů: tkanina mřížky reproduktoru je utkána ze 100% recyklované polyesterové příze, veškerý hliník je 100% recyklovaný a kryt reproduktoru je vyroben z 85% recyklovaného plastu. Reproduktor je také zabalen do papíru s certifikací FSC, který byl potištěn sójovým inkoustem.

Reproduktor Harman Kardon Aura Studio 4 byl představen v rámci oslav 70. výročí založení společnosti Harman Kardon na jazzovém festivalu v Montreux. V Evropě bude k dostání od 15. září na stránkách harmankardon.com za 329,99 eur.

Reproduktor bude možné zakoupit zde

Dnes nejčtenější

.