Zavřít reklamu

Carmageddon

Závodních her a silničních simulátorů je hodně, kultovních je jen pár. Patří mezi ně bezpochyby také legendární Carmageddon, který společnost HandyGames přináší i na smartphony s Androidem. Vychutnejte si divokou specifickou pekelnou jízdu, která vás stoprocentně strhne.

Stažení v Google Play

RuneScape

RuneScape (známý také pod názvem RuneScape 3) je fantasy MMO v otevřeném světě, který můžete prozkoumávat sami nebo ve skupině. Tato nesmírně populární hra, která byla spuštěna na PC v roce 2001, nasbírala více než 1,4 milionu stažení a má obrovské množství příznivců. Verze RuneScape pro Android vás přenese do šestého věku Gielinoru, kde vás čeká řada dobrodružství i napínavých soubojů.

Stažení v Google Play

Freedoom

Kdo nikdy nepařil legendárního Dooma, jako by snad ani nebyl. Na Google Play ho samozřejmě najdete, je ale zpoplatněný. Nachází se zde ale také zajímavý titul Freedoom, který je zdarma a nabízí opravdu zajímavý herní zážitek. Z důvodu ukončení podpory sice hra již nějakou dobu nebyla aktualizována, za vyzkoušení ale rozhodně stojí.

Stažení v Google Play

Sonic the Hedgehog

Na vašem Androidu si můžete zahrát také kultovního Sonica. Připravte se na zběsilou rychlost, zákeřné překážky, známé nepřátele i na sbírání odměn. Podaří se vám překazit zlověstný plán Dr. Eggmana?

Stažení v Google Play

Street Fighter IV

Náš dnešní výběr klasických her pro Android zakončíme kultovním Street Fighterem. V této hře na vás čeká charakteristická grafika, známé postavy a nelítostné souboje, ve kterých musíte prokázat své bojové schopnosti. Dobře se bavte!

Stažení v Google Play

Dnes nejčtenější

.