Zavřít reklamu

Aplikace Galaxy Wearable je středobodem připojení mezi chytrými hodinkami a chytrým telefonem. Stojí v centru zážitku z nositelného zařízení Samsungu a umožní vám přístup k široké škále nastavení a možností přizpůsobení nejen pro vaše Galaxy Watch, ale i bezdrátová sluchátka Galaxy Buds. Mimo jiné nabídne i jak na Galaxy Watch nastavit upozornění. 

I když je Galaxy Wearable centrum pro všechna vaše nositelná zařízení, aplikace uchovává nastavení a funkce oddělené pro každé zařízení zvlášť. A tento smysl platí i pro notifikace. Tento přístup vám dává překvapivou volnost v tom, jak a/nebo která oznámení by se vám měla na hodinkách objevovat. Můžete například nastavit upozornění svých Galaxy Buds tak, aby měly zapnuté zvuky a vibrace, zatímco upozornění související s Galaxy Watch budou tichá. Anebo obráceně. 

Jak na Galaxy Watch nastavit upozornění skrze Galaxy Wearable 

Chcete-li v Galaxy Wearable spravovat oznámení pro jednotlivá zařízení, spusťte aplikaci a prostřednictvím nabídky tří linek přejděte k zařízení, jehož nastavení oznámení chcete změnit. Poté znovu otevřete nabídku tří linek a klepněte na ikonu nastavení ve tvaru ozubeného kola. Zde vyberte Oznámení. Nahoře jasně vidíte, kterého zařízení oznámení definujete, čímž veškeré změny platí jen pro něho, ať už to jsou hodinky nebo i sluchátka. 

Zapněte tedy volbu u nabídky Povolit oznámení. Zde si pak můžete ladit zvuk a vibrace, stejně jako typy oznámení. Pro ještě více nastavení vyberte Kategorie oznámení. Tady už se nabídky liší podle toho, jakému zařízení oznámení definujete. U Galaxy Watch6 se jedná o: 

  • Obecná oznámení 
  • Aktualizace softwaru 
  • Obsah přenesen 
  • Záloha a obnovení 
  • Zařízení bylo odpojeno 
  • Bezpečnost a nouzové situace 
  • Hodinky jsou plně nabité 
  • Ostatní oznámení 
  • Scree Capture (Snímání obrazovky) 

Protože Samsung organizuje oznámení pro jednotlivá zařízení do aplikace Galaxy Wearable, mají tím uživatelé neuvěřitelnou svobodu v tom, jak jim chování oznámení nastavit, a to na jednom místě. Tento přístup Samsungu je tak jedním z důvodů, proč je používání více nositelných zařízení Galaxy radost a často také vlastně zcela bezproblémový zážitek.

Nové Galaxy Watch koupíte zde

Dnes nejčtenější

.