Zavřít reklamu

Tuzemský prodejce opět rozjel svou akci Alza Dny, která opět zlevňuje obrovské množství různých produktů. Hned 70 jich je ale od společnosti Samsung, kdy slevy padly na Galaxy A34 5G ale i Galaxy S21 FE.

Samsung Galaxy A34 5G 8GB/256GB

S mobilním telefonem Galaxy A34 5G bude každý váš den o něco více Awesome. O to se postará solidní porce výpočetního výkonu, elegantní štíhlý design, soustava fotoaparátů podpořená pokročilými editačními nástroji a jemný 6,6″ Super AMOLED displej s vysokým maximálním jasem až 1 000 nitů a svižnou obnovovací frekvencí 120 Hz. Vy se tak budete moci naplno ponořit do sledování obsahu i na přímém slunečním světle, nebo překonávat konkurenci v mobilních esportových hrách – vždy s úžasnou čistotou a plynulostí. Cena se slevovým kódem ALZADNY10 je 8 091 Kč.

Samsung Galaxy A34 5G 8GB/256GB koupíte zde

Samsung Galaxy S21 FE 5G 128GB

Telefon vás bude bavit svým super štíhlým designem, podporou sítě 5G a brilantním 6,4“ Dynamic AMOLED 2X displejem se Super Smooth 120Hz obnovovací frekvencí, která je zárukou jemné a hlavně rychlé odezvy při dotyku obrazovky. Sledování vašeho oblíbeného obsahu si tak můžete vychutnat bez zasekávání a zpomalení. Kromě toho mobilní zařízení ukrývá výkonný procesor Qualcomm Snapdragon 888, s nímž si udržíte vysoké pracovní tempo a užijete nerušenou multimediální zábavu. A trojice profesionálních objektivů zadního fotoaparátu neobyčejným způsobem zachytí významné okamžiky vašeho života. Cena se slevovým kódem ALZADNY10 je 11 691 Kč.

Samsung Galaxy S21 FE 5G 128GB koupíte zde

Samsung Portable SSD T7 Touch 1TB

Ať už přenášíte hry, filmy nebo citlivé pracovní soubory, externí SSD T7 Touch vám přináší rychlost a zabezpečení v krabičce o velikosti vaší dlaně. Vestavěná technologie PCIe NVMe usnadňuje, respektive zrychluje, sekvenční zápis/čtení na 1 050/1 000 MB/s, což činí T7 Touch téměř dvakrát rychlejším než disk T5. Robustní kovové tělo uchovává vaše data v bezpečí, a to i při pádech až ze 2 metrů – to samozřejmě s ohledem na poškození, protože je chrání i otisk prstu. Cena se slevovým kódem ALZADNY20 je 2 399 Kč.

Samsung Portable SSD T7 Touch 1TB koupíte zde

Samsung Galaxy Tab A8 WiFi 64GB

Užijte si veškerý audiovizuální obsah ještě více na široké 10,5” obrazovce tabletu Samsung Galaxy Tab A8 WiFi a nechte se plně vtáhnout do děje, ať už vás čeká napínavá akce ve hře či oblíbená komedie. Stylový rámeček měřící pouhých 10,2 mm nabídne pohodlné místo na držení doma i na cestách a velký displej skýtá dostatek prostoru pro vaši práci i zábavu. Cena se slevovým kódem ALZADNY10 je 4 941 Kč.

Samsung Galaxy Tab A8 WiFi 64GB koupíte zde

Samsung Jet 90 complete

Samsung Jet 90 complete bude k nezaplacení pro běžný úklid celého domu nebo bytu. S funkcí 2v1 vysáváte buď s tyčovým anebo vysavačem do ruky, s nímž se jednoduše dostanete i k nečistotám na nábytku.Tyčový vysavač Samsung patří k nejžádanějším na všechny druhy podlah, koberců, na měkké povrchy, čalounění, lino a na dřevěné a plovoucí podlahy. Jeho velmi výraznou předností je bezpochyby možnost bezpracně vyluxovat psí i kočičí chlupy. Vzduch z vysavače se čistí přes high efficiency filter, mikrofiltr, omyvatelný filtr a pěnový filtr. Je napájen akumulátorem, takže se dostanete i do míst vzdálenějších od zástrček. Jeho Li-Ion baterie vám zajistí na jedno nabití baterie 60 min vysávání. Naplnění kapacity baterie tyčového vysavače trvá 3,5 h. Cena se slevovým kódem ALZADNY20 je 8 792 Kč.

Samsung Jet 90 complete koupíte zde

Dnes nejčtenější

.