Zavřít reklamu

Právě jste dostali své první Galaxy Watch a vlastně nevíte, kam by měly vést vaše první kroky? Stejně jako vám mnoho možností nabídne váš chytrý telefon, s hodinkami je to podobné, a proto zde najdete, jak si přizpůsobit Galaxy Watch tak, aby byly jen vaše a na první dobrou vám nabídly to, co skutečně potřebujete. 

Pokud se nechcete zbytečně obtěžovat na malém displeji hodinek, je ideální otevřít titul Galaxy Wearable ve spárovaném telefonu. Nabídne vám to samé, jen ve větším a přehledněji. Je to vlastně aplikace na správu chytrých hodinek Samsungu a dalších nositelností (Galaxy Buds), která rozšiřuje možnosti vašeho nositelného zařízení o nová nastavení a přizpůsobení.

Do nabídky vámi používaných chytrých hodinek se v aplikaci Galaxy Wearable dostanete přes volbu tří linek. Zde pak máte přístup k přehledu vašeho používaného ciferníku, názvu vašeho zařízení, a i vidíte zbývající kapacitu baterie. 

Jak si přizpůsobit Galaxy Watch v Galaxy Wearable 

Komplexní přizpůsobení chytrých hodinek lze provést prostřednictvím sekcí Ciferníky, Obrazovka Aplikace, Dlaždice a Panel rychlého spuštění. Každá z těchto sekcí nabízí širokou škálu možností přizpůsobení, kdy zde můžete mnohé prvky uživatelského rozhraní přesouvat, abyste je měli ideálně hned po ruce tak, jak sami potřebujete. 

  • Ciferníky vám tedy nabídnou možnost volby toho ideálního i s nastavením patřičných komplikací. Lze si zde stahovat i nové. 
  • Obrazovka Aplikace pak nabízí řazení aplikací v menu, kdy jejich pořadí měníte prostým držením a tažením. Snadno si je tak poskládáte, abyste hned po přechodu na jejich přehled viděli ty, které chcete. 
  • Dlaždice vám umožní přidávat nové, odstraňovat ty, které nepotřebujete a vše si řadit dle vlastní potřeby. 
  • Panel rychlého spuštění funguje stejně, jako ve smartphonu Samsungu, tedy stažením z horní strany displeje. I zde si lze seřadit celou nabídku, která se skládá po stránkách se šesti funkcemi. 

Na hlavní obrazovce s přehledem hodinek v aplikaci Galaxy Wearable můžete sjet níže a zvolit Nastavení hodinek. To vám umožní změnit chování vašich chytrých hodinek, od oznámení přes nastavení zobrazení, zvuků a vibrací, detekci cvičení a nastavení senzorů, bezpečnostních a nouzových funkcí atd. V podstatě zde nastavujete své chytré hodinky Galaxy, aby se chovaly tak, jak od nich požadujete. 

Najít moje hodinkyTipy a uživatelská příručka a Obchod jsou pak samozřejmé. První možnost vám umožní najít chytré hodinky pomocí SmartThings Find v případě, že jste je někde zapomněli. Sekce tipů vám může pomoci najít nové triky pro vaše chytré hodinky a Obchod je naopak místo, kde můžete procházet aplikace pro Wear OS.

Nové Galaxy Watch koupíte zde

Dnes nejčtenější

.