Zavřít reklamu

Samsung Galaxy Z Flip5 se těší nebývalé oblíbenosti. Poté, co minulý měsíc prošel testem odolnosti, dozrál čas na demontáž krok za krokem.

Pustit se do toho u zařízení se skládacím displejem je tak trochu výzva, jež činí rozebírání zajímavé a zároveň obtížné. U běžných telefonů je obvykle stačí na konci znovu složit a stále fungují, ale skládací telefony jsou vybaveny množstvím křehkých součástek, pročež je při demontáži zapotřebí mimořádné opatrnosti.

 

Rozebrání a opětovné uvedení Flipu do původního stavu není zrovna jednoduchá záležitost. V tomto případě se to Zackovi, jež stojí za YouTube kanálem JerryRigEverything a stejnojmennými stránkami, podařilo. Sám plánuje Flip5 používat několik dalších let, tedy samozřejmě za předpokladu, že se smartphonu podaří tak dlouho přežít.

Takový test odolnosti by mohl přinést zajímavé výsledky. Uvidíme, zda překvapí. Prozatím však podle všeho Samsung s Galaxy Z Flipem5 dokazuje, že doby, kdy byly skládací telefony výrazně křehčí než klasická zařízení, jsou pryč. Rozdíl tu samozřejmě stále je, ale možná není tak markantní, jak bychom mohli předpokládat. Ostatně posuďte sami na základě videa níže.

 

Dnes nejčtenější

.