Zavřít reklamu

Android Auto neustále dostává nové aktualizace a v poslední době Google vypouští minimálně jednu týdně. To na první pohled vypadá dobře a ukazuje na zájem společnosti aplikaci vylepšovat, pročež technologický gigant z Mountain View raději poskytuje časté malé aktualizace než občasně velké. Nyní přichází s novou beta verzí Android Auto 10.4.

Ta jako obvykle nebyla provázena seznamem změn, jelikož se však jedná o aktualizaci primárně určenou k testování, očekává se, že společnost vnese do systému kromě oprav také některé nové funkce, ale již tradičně je třeba počítat také s možným výskytem nových problémů.

Nejnovější beta verze Android Auto je již k dispozici registrovaným testerům ke stažení, kteří si ji mohou snadno nainstalovat do svých zařízení prostřednictvím obchodu Google Play. V případě, že mezi ně nepatříte, ale přesto chcete novou aktualizaci vyzkoušet, můžete tak učinit například ze zdroje ApkMirror.

Android Auto je skvělý způsob, jak spouštět obsah smartphonu na displeji vozidla. S rozšířením aktualizace se jistě postupně vynoří jednotlivá vylepšení. Doufejme, že vývoj odstraní také potíže, se kterými se někteří uživatelé potýkají.

Dnes nejčtenější

.