Zavřít reklamu

Tisková zpráva: Větší, lepší, odvážnější. Oblíbené reproduktory JBL PartyBox mají novou hlavní hvězdu ve formě JBL PartyBox Ultimate. Nabízí vynikající JBL Original Pro Sound s pohlcujícím zvukem Dolby Atmos® a dechberoucí světelnou show, která se pohybuje synchronizovaně s vaším rytmem. JBL PartyBox Ultimate zaručeně pozvedne úroveň každé párty, kdekoli a kdykoliv.

Produkty z dílny JBL lze zakoupit zde nyní i ve velkých slevách

Zvuk cítíte, nejen slyšíte. JBL PartyBox Ultimate je dosud nejlépe znějící a nejhlasitější JBL PartyBox, který je vybaven vynikajícím zvukem JBL Original Pro Sound se dvěma vysoce citlivými měniči středního rozsahu a dvěma výškovými reproduktory, takže můžete poslouchat všechny detaily svých oblíbených skladeb i při nejvyšších hlasitostech. Žádný prostor není příliš velký – JBL PartyBox Ultimate dokáže rozproudit prostor o velikosti dvou basketbalových hřišť, protože dvojice 9palcových subwooferů poskytuje dunivé basy, které ucítíte z jakéhokoli místa v místnosti. Díky Dolby Atmos* se ocitnete v centru vašich oblíbených skladeb, protože hudba kolem vás ožije s bezkonkurenční čistotou a hloubkou.

Proměňte jakýkoli prostor v dokonalou párty díky největší vícerozměrné světelné show ze všech párty reproduktorů. Nový efekt hvězdné noci, chladné světelné stopy a dynamické stroboskopy – ať už je váš styl jakýkoli, světelná show se pohybuje v synchronizaci s hudbou a přináší párty pro vaše uši i oči.

Wi-Fi konektivita jako další z hvězd vaší párty

Streamujte hudbu ve vysokém rozlišení a berte si ji s sebou díky funkcím Wi-Fi a Bluetooth. Pořádáte domácí večírek, zatímco vám neustále vyskakují oznámení z telefonu? Připojení Wi-Fi umožňuje přehrávat hudbu bez přerušení. Snadno přepněte na Bluetooth a získejte bezproblémový zvuk, ať už jste uvnitř nebo venku. Ať jste kdekoli, JBL PartyBox Ultimate se automaticky přizpůsobí svému okolí pokaždé, když jej zapnete.

Přizpůsobte si vlastní průběh večírku pomocí interaktivního panelu JBL PartyPad™ na horním panelu PartyBoxu. Třemi jednoduchými úkony prsty – klepnutím, podržením a posunutím – spustíte zvukové efekty v DJ kvalitě po celou noc. Přehrávejte svůj oblíbený playlist nebo se ujměte pódia díky vstupům pro kytaru a duálnímu mikrofonu. Ať už vás párty zavede kamkoli, JBL PartyBox Ultimate je odolný proti stříkající vodě IPX4 a má snadno uchopitelnou rukojeť s robustními kolečky, takže můžete vzít párty kamkoli.

Každá párty potřebuje hudbu, ale aby se lidé roztančili, potřebujete basy. S naším nejnovějším a největším přírůstkem do rodiny PartyBox můžete slyšet hudbu a zároveň cítit basy. Představujeme také naši nejpohlcující světelnou show spolu s novými technologiemi, které přinášejí skutečné výhody, jako je připojení Wi-Fi, automatické samočinné ladění a Dolby Atmos,“ řekl Carsten Olesen, prezident divize Consumer Audio společnosti HARMAN.

JBL PartyBox Ultimate bude v Evropě k dostání od září 2023 za 1499,00 EUR.

Vlastnosti zařízení JBL PartyBox Ultimate:

  • JBL Original Pro Sound s automatickým samočinným laděním
  • Připojení Wi-Fi 6 a Bluetooth 5.3 (LE Audio ready)
  • Dolby Atmos
  • Připojení více reproduktorů – stereofonní párování dvou reproduktorů JBL PartyBox Ultimate pro širší zvukovou scénu nebo bezdrátové připojení více reproduktorů
  • Podpisová světelná show JBL PartyBox, která se automaticky synchronizuje s hudbou
  • JBL PartyPad™ pro přizpůsobení průběhu večírku pomocí tří jednoduchých úkonů prstem – klepnutí, podržení a posunutí
  • Odolnost proti stříkající vodě IPX4, robustní kolečka, snadno uchopitelná rukojeť a přihrádka na kabel pro uložení napájecího kabelu, když se nepoužívá
  • Ovládání na dosah ruky pomocí aplikace JBL One – ovládejte hudbu, upravte nastavení ekvalizéru a přizpůsobte barvy a vzory světelné show

    *Dolby Atmos je k dispozici pouze přes Wi-Fi. K poslechu hudby v Dolby Atmos je také nutné předplatné streamovací služby s podporou Dolby Atmos.

Produkty z dílny JBL lze zakoupit zde nyní i ve velkých slevách

Dnes nejčtenější

.