Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Nový HONOR 90 zamíchal kartami v kategorii telefonů střední třídy. Do prodeje zamířil už na začátku minulého měsíce, i nadále ale zůstává extrémně výhodný, ovšem už jen poslední pár dní. Jeho cenu si totiž můžete stále ještě snížit o čtyři tisíce korun. Novinka vás tak vyjde jen na 9 490 Kč, což je za telefon s 200Mpx foťákem, 120Hz AMOLED displejem a špičkovým Snapdragonem 7 Gen1 přímo bezkonkurenční cenovka.

Tablet k telefonu zdarma

HONOR 90 zaujme hned dvakrát. Má nejenom velmi slušné parametry na telefon střední třídy, ale také je jeho koupě zpočátku extrémně výhodná. K telefonu totiž dostanete zdarma 10“ tablet Honor Pad X8, který si můžete buďto nechat, nebo speciálně u Mobil Pohotovosti ho rovnou proměnit na peníze a získat tak okamžitou slevu na telefon. Jedině na mp.cz pak k HONOR 90 dostanete navíc ještě bonus 1 500 Kč.

Honor_90_Honor_Pad_X8

Právě díky kombinaci těchto dvou slev ušetříte 4 000 Kč. Pro získání první slevy stačí na stránce mp.cz/honor90 nahoře přepnout na „Proměním dárek na peníze“. Pro získání slevy druhé resp. bonusu pak stačí, pokud při/po koupi HONOR 90 prodáte svůj starý smartphone, tablet či chytré hodinky. Slevy můžete aplikovat na obě varianty telefonu a dostanete se díky nim na bezkonkurenční ceny, a to i při nákupu na splátky už od 235 Kč měsíčně.

Štědrá výbava

Právě vyšší varianta HONOR 90 je ještě o kus zajímavější, protože v této cenové kategorii nabízí nevídaně štědré 512GB úložiště spolu s 12GB RAM. I ostatní parametry telefonu jsou více než slušné. Kromě již zmíněného 200Mpx fotoaparátu, 6,7“ AMOLED displeje se 120Hz obnovovací frekvencí a výkonného čipsetu Snapdragon 7 Gen1 v edici Accelerated nabídne telefon také velkou 5000mAh baterii s podporou 66W nabíjení, 50Mpx selfie kameru, čtečku otisků prstů v displeji či unikátní design, zejména pak u varianty Diamond Silver.

1520_794_HONOR_90

Dnes nejčtenější

.