Zavřít reklamu

Smartphony produktové řady Galaxy od společnosti Samsung se staly synonymem pro systém Android a je snadné pochopit, proč tomu tak je. Jihokojrejský gigant za posledních několik let vyprodukoval spoustu telefonů se systémem Android a dá se říci, že pro každou velikost a rozpočet je k dispozici telefon Samsung Galaxy, který si vybere každý.

Smartphony Samsung Galaxy se těší velké oblibě z mnoha důvodů, designem počínaje a uživatelským rozhraním nebo kvalitou fotoaparátu konče. Pokud jste ve světě Androidu nováčci nebo jste se v oblasti chytrých telefonů neorientovali, přinášíme vám 4 důvody, proč se domníváme, že vlajkové lodě Samsung Galaxy jsou jedny z nejlepších telefonů s operačním systémem Android, které si můžete v roce 2023 koupit.

Grafická nadstavba One UI se spolehlivými aktualizacemi

Grafická nadstavba One UI prošla v průběhu let velkým vývojem a získala si velkou oblibu. Největším lákadlem jsou funkce, které přináší. Existuje spousta funkcí One UI, které jsou pro uživatele jedním z hlavních důvodů pro používání smartphonů Samsung Galaxy – například Samsung DeX, Samsung Good Lock a řada dalších. Samsung je také lepší než konkurence, pokud jde o aktualizace softwaru. Společnost slibuje pro své vlajkové lodě čtyři aktualizace operačního systému Android a pět let bezpečnostních záplat.

Dobrá výbava napříč cenovými kategoriemi

Portfolio společnosti Samsung nabízí celou řadu chytrých telefonů, které jsou rozděleny do různých kategorií. Kromě špičkových vlajkových lodí a drahých skládacích telefonů najdete na trhu také relativně dostupné telefony Galaxy, které nešetří na základních věcech. Mnohé z posledních telefonů Galaxy, které se dostaly do čela našich žebříčků nejlepších levných smartphonů a smartphonů střední třídy, jako například výše zmíněné Galaxy A14 5G a Galaxy A54 5G, si vysloužily doporučení ze strany expertů tím, že dobře obstály v testování. Všechno jsou to dobře vybavená zařízení, která se zaměřují na poskytování celkově dobrého zážitku, místo aby se soustředila na konkrétní specifikace nebo funkci, jako je výdrž baterie nebo výkon, a zároveň dělala kompromisy v jiných aspektech.

Bohatý ekosystém

Jak už víme, ekosystém společnosti Apple nemá v oblasti konektivity a jednoduchosti spolupráce konkurenci. Možnost bezproblémového používání více zařízení Apple v rámci ekosystému je pro spotřebitele jedním z největších lákadel. To se nedá úplně nahradit, ale ekosystém produktů Samsung je ve světě Androidu nejblíže tomu od Applu. Samsung nabízí bezproblémové propojení a přepínání mezi produkty ve svém ekosystému. Například všechna moderní sluchátka Samsung Galaxy podporují bezproblémové připojení, což znamená, že mohou automaticky přepínat mezi zařízeními Samsung v rámci ekosystému. Protože pak Samsung úzce spolupracuje i s Microsoftem, těží z toho uživatelé Windows, kteří mohou využívat funkce jako Link to Windows atd.

Celosvětová dostupnost

Nejdůležitějším faktorem, díky kterému jsou telefony Samsung lepší než různé jiné možnosti, je dostupnost. To je důležitý faktor, který je třeba brát v úvahu, a který hraje důležitou roli při rozhodování, který smartphone pořídit. Dostupnost celé řady jiných značek bývá často omezená, naproti tomu telefony Samsung jsou snadno dostupné téměř na všech hlavních trzích včetně USA, Indie nebo Číny.

Telefony Samsungu koupíte zde

Dnes nejčtenější

.