Zavřít reklamu

Máte doma ještě „teplý“ Galaxy Z Flip5 a sháníte pro něj vhodné příslušenství? Už nemusíte, my to zařídíme za vás. Zde je TOP 5 příslušenství, které byste si pro svůj nový Z Flip měli určitě pořídit.

UAG Glass Screen Shield Samsung Galaxy Z Flip5

Displej telefonu je dobré pro všechny případy chránit sklem, u ohebného telefonu to pak platí dvojnásob. Pro Galaxy Z Flip5 doporučujeme ochranné sklo UAG Glass Screen Shield. Sklo je lesklé, má zaoblení 2.5D, tvrdost 9H a tloušťku 0,3 mm. Součástí balení je instalační rámeček, čisticí hadřík, alkoholový hadřík a samolepka na odstranění prachu. Sklo se prodává za 499 Kč.

 Ochranné sklo UAG Glass Screen Shield koupíte zde

Spigen Air Skin Pearled Ivory Samsung Galaxy Z Flip5

Dále tu máme kryt Air Skin Pearled Ivory od renomovaného výrobce Spigen. Kryt je pevný, vyrobený z polykarbonátu, kompatibilní s bezdrátovým nabíjením a má výřezy pro konektory a tlačítka a protinárazovou funkci Air cushion. Na výběr je z pěti barevných variant: krémové, modré, fialové, černé a průhledné. Kryt stojí 1 099 Kč.

Kryt Spigen Air Skin koupíte zde

Samsung Nabíječka s podporou rychlonabíjení (25W) s kabelem

Jak dobře víte, smartphony Samsungu se již nějakou dobu nedodávají s nabíječkou a ani nový Galxy Z Flip není výjimkou. Pokud doma žádnou nemáte, doporučujeme vám osvědčenou Samsung Nabíječku s podporou rychlonabíjení (25W) s kabelem. Nabíječka disponuje výstupem USB-C, technologiemi USB Power Delivery, Samsung Super Fast Charging 2.0 a Programmable Power Supply, přepěťovou ochranou a délkou kabelu 1 m. Zakončení kabelu je USB-C. Nabíječka se nabízí v bílé nebo černé barvě a její cena je 599 Kč.

Samsung nabíječku s podporou rychlonabíjení (25W) koupíte zde 

Samsung Powerbanka 20.000mAh s USB-C tmavě šedá

Ke smartphonu, i k tomu skládacímu, se hodí mít i powerbanku. My vám můžeme doporučit Samsung Powerbanku 20.000mAh s USB-C tmavě šedou. Powerbanka má konektor USB-C, tři výstupy s proudem až 5 A, LED indikaci stavu a můžete ji použít i pro dobíjení tabletu. Prodává se za 1 229 Kč.

Samsung Powerbanku 20.000mAh s USB koupíte zde

Samsung Galaxy Buds2 Pro

Jako poslední příslušenství k novému Z Flipu5 vám doporučujeme špičková bezdrátová sluchátka Galaxy Buds2 Pro. Chlubí se mimo jiné funkcí aktivního potlačení hluku (ANC), ambientním režimem, 24bitovým kodekem Samsung Seamless, 360stupňovým zvukem, hlasovým asistentem Bixbym, certifikací voděodolnosti IPX7 a výdrží baterie až 18 h (spolu s pouzdrem, bez něj je to 5 hodin). Samozřejmostí je dotykové ovládání, možnost přepínání skladeb a párování s vícero zařízeními. Sluchátka se nabízejí ve třech barvách, a to černé, fialové a bílé a stojí 4 699 Kč.

Sluchátka Samsung Galaxy Buds2 Pro koupíte zde

Dnes nejčtenější

.