Zavřít reklamu

SmartGuide

Název této aplikace jistě hovoří jasně sám za sebe. SmartGuide je doslova chytrý průvodce, který vám bude dělat spolehlivého společníka na všech vašich cestách. Je jedno, do které z více než osmi stovek podporovaných destinací se vydáte – audioprůvodce SmartGuide vás nenechá na holičkách.

Stažení v Google Play

Fitify

Milovníky fitness zajisté potěší aplikace Fitify. Nejenom že je ryze česká, ale byla vyvinuta ve spolupráci s odborníky, takže si můžete být jisti, že s touto aplikací získáte profesionálního virtuálního trenéra. Kromě tréninků najdete ve Fitify také užitečné tipy nebo zdravé recepty.

Stažení v Google Play

TV program

Pokud patříte mezi ty, kteří sledují televizi, možná oceníte tuzemskou aplikaci TV program. Najdete zde nejen kompletní televizní program s informacemi, ale také možnost přidat pořady mezi oblíbené, zhlédnout upoutávky, nebo se nechat inspirovat zajímavými tipy.

Stažení v Google Play

Vozejkmap

Vozejkmap je velice užitečná aplikace zejména pro uživatele s handicapem. Nabízí přehlednou, aktuální, interaktivní mapu bezbariérových míst po celé České republice, nechybí zde ani podrobné informace a detailní hodnocení. Do aplikace mohou přispívat i sami uživatelé.

Stažení v Google Play

Úžasná místa

Aplikaci Úžasná místa ocení všichni, kteří chtějí cestovat i jinak než po tradičních turistických cílech. Na interaktivní mapě nebo v seznamu můžete objevovat netradiční místa po celé republice, která rozhodně stojí za návštěvu. Nechybí ani informace a fotografie každého z míst.

Stažení v Google Play

Dnes nejčtenější

.