Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Back to school výprodej na Godeal24 je tu a zúčastnit se ho mohou naprosto všichni – tedy i ti, kteří již školou povinní nejsou. se mohou zúčastnit zákazníci jakéhokoli věku. A na co že vlastně slevy padly? Jednoduše na vše, co Godeal24 nabízí, díky čemuž můžete ušetřit až 90 %. Například originální kancelářský balík Office 2021 Pro nyní vychází jen na 24,25 €, což je o 90 % méně, než za kolik jej prodává přímo Microsoft. Pokud jste uživateli Macu, potěší sleva na Office 2021 Home and Business for Mac, díky čemuž si otevřete cestu k nejlepšímu kancelářskému balíku na světě. Co se pak týče operačních systémů, Windows 10 Pro vychází nyní na 7,25 €. Slev je ale ještě mnohem více. Veškeré softwarové klíče prodávané společností Godeal24 jsou navíc originální. Pokud se obáváte problému s kvalitou, Godeal24 má záruku vrácení peněz.

Nejbezpečnější způsob, jak získat funkční klíč k aktivaci systému Windows 10!

Balíčky s vícero klíči vám pomohou ušetřit

Získejte cenově zvýhodněné balíčky softwarů ještě dnes! (slevový kód “ SGO62„)

Až 50% slevy na další Windows a Office! (slevový kód “ SGO50„)

>>> Získejte více

Další populární nástroje ve slevě

>>>Získejte více

Jak zaplatit za licence

1. Přejděte na pokladní stránku, pokračujte jako host (nebo si vytvořte účet) a poté vyplňte „Fakturační údaje“.

2. V dalším kroku vyberte možnost „CWALLETCO“ a klikněte na tlačítko „Pokračovat“.

3. Zkontrolujte svou objednávku a klikněte na tlačítko „Place Order“.

4. Poté přejdete na další stránku a klikněte na „Choose payment methods“.

5. Nakonec můžete k dokončení platby použít službu PayPal.


Na Godeal24 můžete ušetřit spoustu času a peněz díky zvýhodněným licencím Microsoft, ověřenému softwaru pro zabezpečení IT a dalším počítačovým nástrojům. Získejte operační systém Windows a kancelářský balík MS Office za bezkonkurenční cenu. Zažijte bezproblémové nakupování s digitálním doručením Godeal24, které vám zašle software přímo na váš e-mail během několika sekund po nákupu. Navíc díky 98% hodnocení TrustPilot Excellent a odborné technické podpoře 24/7 si můžete být jisti kvalitou kupovaného produktu.

Godeal24 garantuje nepřetržitou odbornou technickou podporu a doživotní poprodejní servis a že produkt můžete bez problémů používat!

Kontakt na Godeal24: service@godeal24.com

Dnes nejčtenější

.