Zavřít reklamu

Aplikace YouTube Music pro Wear OS dostala novou aktualizaci. Ta přináší možnost procházet skladby v playlistu nebo albu.

Od spuštění aplikace YouTube Music pro Wear OS klepnutí na album nebo playlist uživatele přivedlo na stránku s názvem daného alba/playlistu a dvěma tlačítky: stáhnout a přehrát. Druhé zmíněné spustilo přehrávání skladeb podle pořadí, takže nalezení konkrétní písně vyžadovalo hodně přeskakování.

Nyní na stejné stránce najdete seznam všech skladeb, což vám umožňuje vybrat si a přehrát konkrétní píseň. Pro oživení se na pozadí objeví rozmazaný obal alba. Když vyberete píseň z playlistu, vaše fronta se stane tímto playlistem, což již funguje na smartphonech.

Jak však upozorňuje web 9to5Google, pokud si vyberete skladbu z alba, v podstatě se spustí rozhlasová stanice a další očekávaná píseň se v daném albu nepřehraje, což je poněkud zvláštní a nečekané. Pokud chcete přehrát celé album, vyberte tlačítko náhodného přehrávání, které v rámci této aktualizace nahradilo tlačítko přehrávání.

Rádio by nemělo být výchozím chováním v aplikaci. Pokud se toho bude YouTube Music držet, možnost náhodného přehrávání by měla být nahrazena přehráváním podle pořadí.

Nová aktualizace, která aplikaci YouTube Music pro Wear OS povyšuje na verzi 6.15, by se měla na všechny kompatibilní hodinky dostat v příštích dnech nebo týdnech.

Aktuální novinky Samsungu koupíte zde

Dnes nejčtenější

.