Zavřít reklamu

Samsung na své letní akci Unpacked představil zařízení spadající do segmentu smartphonů, tabletů i nositelností. Ať už Galaxy Z Fold5, Z Flip5, řada Galaxy Tab S9 nebo Galaxy Watch6 přišly s novými operačními systémy. Ty nyní společnost nabízí i starším zařízením formou aktualizace.

Samsung v českém Newsroomu vydal oficiální tiskovou zprávu, ve které potvrzuje, že přidává vybrané funkce z nejnovějšího uživatelského rozhraní One UI do předchozích generací zařízení. Tento významný krok má být součástí pokračujícího úsilí společnosti o vylepšování ekosystému Galaxy, které pomáhá maximalizovat mobilní produktivitu a zábavu. Aktualizace pomůže zpřístupnit špičkové inovace představené na zařízeních Galaxy Z Fold5, Z Flip5, Tab S9 a Watch6 více uživatelům po celém světě.

Aktualizace softwaru One UI 5.1.1, které nabízí pohodlnější používání a vylepšené funkce, bude distribuována na zařízení Galaxy Z Fold4 a Z Flip4 již tento měsíc, a poté ji obdrží zařízení Z Fold3, Z Flip3, Z Fold2 a Z Flip. Uživatelé tabletů Galaxy Tab S8, Tab S8+, Tab S8 Ultra, Tab S7, Tab S7+, Tab S7 FE, Tab S6 Lite, Tab A8, Tab A7 Lite, Tab Active3 a Tab Active4 Pro se v rámci aktualizace One UI 5.1.1 dočkají také několika nových uživatelských funkcí. Kromě toho dostanou klíčové aktualizace z One UI 5 Watch i majitelé hodinek Galaxy Watch5, Watch5 Pro, Watch4 a Watch4 Classic.

Využijte nových funkcí i se starým zařízením

Rozhraní One UI 5.1.1 pomáhá uživatelům Galaxy Z Flip4 a Z Fold4 užívat si oblíbená média a obsah snadněji než kdykoli předtím díky mnoha vylepšením režimu Flex, který mění zobrazení aplikací podle úhlu otevření displeje.

Nová verze přináší vylepšení multitaskingu u skládacích zařízení a tabletů. Při sledování videa na zařízení Galaxy Z Fold4, Z Flip4 nebo Tab S8 můžete snadno otevřít vyskakovací okno aplikace Samsung Internet a něco vyhledávat, zatímco se obsah dále přehrává. Po dokončení prohlížení lze vyskakovací okno snadno přetáhnout a přichytit na okraj obrazovky. Pokud chcete aplikaci Samsung Internet znovu používat, jednoduše klepněte na minimalizované vyskakovací okno, aby se otevřelo na předchozí pozici.

Aktualizace One UI 5 Watch přináší do zařízení řady Galaxy Watch5 a Watch4 více personalizovaných wellness funkcí, které vám pomohou dosáhnout lepšího zdravotního stavu, a také mnoho dalších možností pro dokonalé sladění s vaším životním stylem. Díky vylepšené funkci správy spánku mohou uživatelé lépe porozumět svým osobním spánkovým vzorcům prostřednictvím intuitivnějšího uživatelského rozhraní, které obsahuje podrobnou analýzu faktorů spánkového skóre, informace o konzistenci spánku a příslušné symboly zvířátek.Uživatelé mají přístup ke službě Sleep Coaching10 také přímo na hodinkách, což jim umožňuje pohodlněji sledovat své pokroky a zůstat stále motivovaní.

Všechny novinky Samsungu koupíte tady

Dnes nejčtenější

.