Zavřít reklamu

Barkio

Chcete mít vašeho mazlíčka pod kontrolou i tehdy, když s ním zrovna nejste doma? Pomůže vám aplikace Barkio, která slouží jako audio a video monitor s funkcí obousměrného videa. Nabízí také notifikaci na hlasité zvuky a spoustu dalšího.

Stažení v Google Play

11 Pets

11 Pets je aplikace, určená pro chovatele čtyřnohých mazlíčků, ale také například pro provozovatele psích salónů. Jedná se o digitální platformu, v jejímž rámci si můžete například nechat zasílat upozornění na veterinární kontroly, očkování a odčervení, vést anamnézu vašeho mazlíčka, a samozřejmě také nahrávat fotografie nebo dokumentaci.

Stažení v Google Play

Puppy Potty Log

Nedílnou součástí výcviku štěněte je nácvik hygieny. Ten ale může být zejména pro nezkušené majitele někdy náročný. Může vám pomoci aplikace s názvem Puppy Potty Log, která vám umožní zaznamenávat, kdy váš pejsek vykonal potřebu, a odhadnout, kdy se chystá znovu. Kromě toho můžete do Puppy Potty Log zaznamenávat také krmení a další věci.

Stažení v Google Play

Every Doggy

Co majitel, to jiný názor na to, jak by měl vypadat výcvik psa, potlačení nežádoucího chování a další záležitosti. Pokud v tomto směru tápete a hledáte spíše základy, můžete vyzkoušet aplikaci Every Doggy, která nabízí kromě srozumitelných videolekcí také nejrůznější triky a hry. Součástí aplikace je i virtuální clicker.

Stažení v Google Play

tlappka

K péči o čtyřnohého mazlíčka patří neodmyslitelně také péče o jeho zdraví. Aplikace s názvem tlappka vám nabízí možnost vytvoření virtuální zdravotní karty vašeho miláčka, vedení záznamů, ale především možnost konzultace s veterinářem na dálku, a to neomezeně. Konzultace vás měsíčně vyjdou na 59 korun.

Stažení v Google Play

Dnes nejčtenější

.