Zavřít reklamu

Sleep As An Droid

Sleep As Android je jedna z nejpovedenějších aplikací pro sledování spánku. Pochází z dílny českého vývojáře Petra Nálevky, a kromě užitečných nástrojů pro sledování spánku nabízí i funkce pro lepší usínání nebo třeba pro efektivnější, ohleduplnější buzení.

Stažení v Google Play

Mapy.cz

Mapy.cz je výborná česká aplikace pro navigaci, plánování tras a výletů, ale také pro zjišťování nejrůznějších užitečných informací. V poslední době tuto aplikaci její tvůrci neustále velmi efektivně vylepšují, a díky tomu si zaslouženě získává čím dál větší popularitu.

Stažení v Google Play

Machinarium

České studio Amanita Design je proslulé svými nápaditými hrami s nezaměnitelným rukopisem a skvělou hratelností. Pro účely tohoto článku jsme jako zástupce tvorby Amanita Design vybrali Machinarium, skvělé jsou ale i jejich další tituly včetně Chuchela, Botaniculy nebo Samorostu.

Stažení v Google Play (119 korun)

Jízdní řády

Jízdní řády jsou  jednou z nejužitečnějších českých aplikací. Uživatelské rozhraní aplikace její tvůrci postupně dovedli na opravdu skvělou úroveň, a aplikace nabízí kromě zjištění příjezdů a odjezdů vybraných spojů také celou řadu dalších užitečných funkcí.

Stažení v Google Play

In-Počasí

Mezi další české aplikace, které postupem času zrají jako dobré víno, patří In-Počasí. V dokonale přehledném uživatelském rozhraní najdete předpověď na následující dny nebo hodiny, vývoj jednotlivých parametrů, přehlednou mapu s radarovými snímky, možnost zobrazení textové předpovědi a spoustu dalšího.

Stažení v Google Play

Dnes nejčtenější

.