Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Renomovaná ocenění upevňují pozici společnosti TCL na čele inovativních zobrazovacích technologií. Společnost TCL, světová dvojka mezi televizory a světová jednička mezi 98palcovými televizory, dnes oznámila získání výjimečných ocenění v soutěži EISA Awards. Asociace EISA (Expert Imaging and Sound Association), uznávaná jako přední evropská autorita v oblasti audiovizuálních inovací, udělila společnosti TCL tři významná ocenění. Tato ocenění jsou uznáním odhodlání společnosti TCL posouvat hranice zobrazovacích technologií.

Za svou průlomovou patentovanou technologii získala společnost TCL ocenění „EISA HOME THEATRE MINI LED TV 2023-2024“, a to pro televizor TCL QD-Mini LED 4K 65C845. Ocenění podtrhuje vynikající výkon tohoto televizoru, pokud jde o nejlepší zážitek z domácího kina. Dále společnost TCL exceluje v kategorii QLED, kde získaly ocenění hned dva televizory.  Televizor TCL QLED 55C745 byl oceněn za výjimečná vylepšení při hraní her a odnáší si označení „EISA GAMING TV“, zatímco televizor TCL QLED 98C735 vyniká v kategorii XL obrazovek a získává titul „EISA GIANT TV 2023-2024“.

EISA „HOME THEATRE MINI LED TV 2023-2024“ pro TCL QD-Mini LED 4K 65C845

Odborníci na obraz a zvuk z agentury EISA udělili televizoru TCL 65C845 ocenění „NEJLEPŠÍ DOMÁCÍ KINO MINI LED TV 2023-2024“. Televizor určuje standardy v technologii Mini LED a společnost TCL ziskem tohoto ocenění upevnila svou pozici průkopníka v oblasti zobrazovacích technologií.

„Společnost TCL pokračuje v rozšiřování výkonu technologie Mini LED, přičemž v letošní řadě C845 zdvojnásobila počet zón a vylepšila použité LED diody. Spolu s řadou dalších vylepšení tak dosáhla výsledné kvality, která se vyrovná panelům OLED a v některých klíčových oblastech je předčí,“ uvedli porotci EISA.

Monitor televizoru 65C845 nabízí působivý jas, který při přehrávání HDR formátů překračuje špičkové hodnoty 2000 nitů a při plné bílé barvě 800 nitů. Tento televizor je navíc ideální pro filmové nadšence a hráče, protože je plně kompatibilní s nejnovější generací konzolí.

Televizor TCL 65C845 je vybaven řadou funkcí včetně Google TV, reproduktorového systému navrženého společností Onkyo a splňuje certifikaci IMAX Enhanced.

TCL 65C845 nastavuje laťku vynikající audiovizuální kvality a softwarových funkcí a zajišťuje vynikající výkon v jakémkoli uživatelském scénáři. Je poháněn procesorem AiPQ 3.0, který poskytuje vynikající obraz. Díky technologiím Game Master Pro 2.0, HDMI 2.1, ALLM, 144Hz VRR, FreeSync Premium Pro, TCL Game bar, 240Hz Game Accelerator a podpoře nejnovějších formátů HDR (HDR10+, HLG, Dolby Vision, Dolby Vision IQ) je tento Mini LED televizor navíc tou nejlepší volbou pro sledování filmů HDR, sportovních přenosů, hraní her a dalších aktivit.

EISA EISA GAMING TV“ pro TCL QLED 4K TV 55C745

 Televizor TCL QLED 4K 55C745 je dokonalý televizor pro hraní her na nejnovější generaci konzolí a počítačů. Kombinuje velkolepé barvy QLED, kontrast Full Array Local Dimming a špičkový jas se všemi nejnovějšími herními funkcemi. Díky funkcím Game Master Pro 2.0, HDMI 2.1, ALLM, 144Hz VRR, FreeSync Premium Pro, TCL Game bar a 240Hz Game Accelerator povyšuje tento televizor herní zážitek na novou úroveň.

TCL 55C745 se dokáže přizpůsobit jakémukoli zdroji hry. Ve spojení s technologií AMD FreeSync, která slibuje plynulé hraní při téměř jakékoli snímkové frekvenci, mohou uživatelé očekávat další průlom v oblasti počítačových a konzolových her.

„Tento televizor není určen jen pro hráče. Jeho zpracování barev, jas, schopnosti HDR a technologie místního stmívání se promítají do dynamického filmového představení, zatímco rozhraní Google TV přináší streamovací aplikace a hlasové ovládání. Ať už jej plánujete používat jakkoli, 55C745 představuje vynikající poměr cena výkon,“ uvedla porota EISA.

Díky schopnosti podporovat více formátů HDR, jako jsou HDR10+, HLG nebo Dolby Vision IQ, je tento QLED televizor tou nejlepší volbou pro každého, kdo očekává nejvyšší kvalitu za rozumnou cenu.

EISA „GIANT TV 2023-2024“ pro TCL QLED TV 98C735

Po loňském vítězství v kategorii „BEST BUY LCD TV 2022-2023″ za 55″ model se televizor QLED C735 společnosti TCL vrací s dalším vítězstvím. Nyní za působivou nabídku formátu XL, a to v podobě 98″ modelu TCL C735, který získal titul „GIANT TV 2023-2024“.

TCL, přední značka v segmentu 98“ televizorů, předvádí obrovskou sílu velkých obrazovek, které poskytují plně pohlcující zážitek z domácí zábavy a přinášejí do domova skutečné kino. TCL 98C735, jako vynikající centrum zábavy s technologií QLED 4K, se může pochlubit integrací Google TV a výjimečným výkonem při hraní videoher. Jeho obraz je dále vylepšen technologií Dolby Vision IQ, která se vyznačuje pokročilým podáním barev, zvýšeným kontrastem a zvýšenou úrovní jasu. Zvukový systém Onkyo na úrovni kina v kombinaci s technologií Dolby Atmos přenáší zvuk do vícerozměrného prostoru, takže se uživatelé ocitnou uprostřed svého oblíbeného sportu, televizního pořadu, filmu nebo videohry.

„Pro ty, kdo chtějí proměnit obývací pokoj v domácí kino s obrazem větším než realita, je tu model 98C735 od společnosti TCL. 98palcový televizor s technologií Quantum Dot a Full Array Local Dimming kombinuje hlubokou černou s vynikajícími detaily stínů a díky působivému špičkovému jasu a lokálnímu stmívání poskytuje ohromující jas,“ hodnotí porotci EISA.

Ať už v HDR10, HDR10+ nebo Dolby Vision IQ, filmy v rozlišení HDR zaujmou živými barvami. Široký pozorovací úhel a vynikající antireflexní schopnost zajišťují filmový zážitek pro široké publikum.

TCL 98C735 navíc nabízí plnou kompatibilitu s herními konzolemi a počítači vyšší třídy, takže je všestranně výkonný. Díky integraci s Google TV a příznivé ceně je tato obrazovka obřích rozměrů neodolatelnou volbou pro milovníky zábavy, kteří hledají mimořádný zážitek z domácího kina.

Tyto a další výjimečné vítězné produkty EISA jsou nyní k dispozici na světových trzích. Sledujte další novinky o oceněných inovacích společnosti TCL, které budou představeny v nadcházejících měsících.

Dnes nejčtenější

.