Zavřít reklamu

Společnost Samsung oznámila uvedení své nové řady ekologického příslušenství „Samsung Eco-Friends“. To se bude prodávat ve více než 40 zemích světa, přičemž v Jižní Koreji se tak oficiálně stane již 17. srpna 2023. Příslušenství Samsung Eco-Friends zahrnuje pouzdra na smartphony Samsungu i na některé další produkty a řemínky pro hodinky Galaxy Watch.

Tvořeno je více než 40 % recyklovaných materiálů PCM a veganskou kůží. Kromě toho laboratoř Future Generation Lab společnosti Samsung Electronics, kde pracují zaměstnanci z celého světa, jejichž věk se často pohybuje okolo 20 let, plánuje prostřednictvím programu Samsung Mobile Accessories Partnership odrážet hodnoty a tendence mladé generace. Tento krok má pomoci partnerům rozšířit jejich prodejní kanály a také přispět ke vzájemné spolupráci.

Samsung se s tímto záměrem spojil se společností Slash B Slash, která se zabývá výrobou mobilního příslušenství a získala díla populárních umělců, včetně italského kreativního studia Toilet Paper nebo designéra Keitha Haringa, spolu s právy na využití duševního vlastnictví, spojenými s vybranými osobnostmi K-Popu, konkrétně BTS Dynamite a Stray Kids. Zmíněné motivy budou použity na 55 různých doplňcích.

Pro zájemce bude příslušenství Samsung Eco-Friends k zakoupení ve značkových prodejnách společnosti i online obchodu Slash B Slash.

Vybírat lze z ekologického příslušenství pro produkty, jako jsou Galaxy Z Flip5, Galaxy Z Fold5, Galaxy Tab S9, Galaxy Watch6, Galaxy Buds2 Pro nebo dokonce přenosný projektor The Freestyle.

Samsung Eco-Friends 4

Podle oficiálního příspěvku Samsung Newsroom mohou uživatelé v případě Galaxy Z Flip5 pomocí poskytnutého QR kódu automaticky aplikovat motiv obrazovky, který odpovídá pouzdru. Zákazníci, jež používají pouzdro Flipsuit založené na technologii NFC, si k jeho ozdobení mohou zakoupit kartu Eco Friends Flipsuit a užít si tak zážitek s novými motivy také.

Dnes nejčtenější

.