Zavřít reklamu

Google by konečně mohl přinést dlaždici pro Google Asistenta na chytré hodinky se systémem Wear OS, a to logicky i včetně hodinek Galaxy Watch4 a novějších.

Magazín 9To5Google objevil v souboru APK aplikace Google Assistant pro systém Wear OS několik řetězců kódu, které vrhají možné světlo na plány Googlu týkající se jeho digitálního hlasového asistenta. Tyto úryvky kódu odhalují, že dlaždice Google Assistant může uživatelům umožnit nastavit vlastní příkazy aktivované jediným klepnutím. Uživatelé si tedy možná budou moci na svých chytrých hodinkách se systémem Wear OS vybrat z několika předdefinovaných dotazů na Asistenta, nebo si dokonce vytvořit vlastní podle specifických potřeb.

Vzhledem k rostoucímu počtu produktů chytré domácnosti a internetových služeb, které jsou kompatibilní s asistentem Googlu, by připravovaná dlaždice mohla uživatelům nabídnout rychlejší přístup k jejich oblíbeným příkazům. Její přítomnost v chytrých hodinkách tedy dává smysl. Jen by to chtělo, aby společnosti obecně rozšiřovaly jazykovou podporu pro své chytré asistenty, protože my s nimi pořád nemůžeme použít naši mateřštinu.

Aktuální novinky Samsungu koupíte zde

Dnes nejčtenější

.