Zavřít reklamu

Společnost Belkin, již 40 let přední značka spotřební elektroniky, představuje powerbanku BoostCharge Power Bank 10K. Získáte s ní 40 hodin výdrže baterie navíc pro svůj iPhone 14/13/12 nebo nabijete až 3 zařízení najednou s až 15 W díky kombinaci 2 portů USB-A a 1 portu USB-C. Součástí balení je kabel z USB-A na USB-C, takže můžete začít nabíjet hned po vybalení.

Nabíjejte 3 zařízení najednou

Dva porty USB-A a jeden port USB-C se postarají o nabíjení všech vašich zařízení a poskytnou až 15 W energie pro váš smartphone a dvě další příslušenství. Při použití všech 3 portů můžete nabíjet výkonem až 15 W, což vašemu smartphonu přidá až 40 hodin výdrže baterie navíc. Sledujte filmy, přijímejte videohovory a nechte navigační aplikace běžet až do cíle. Kontrolka LED indikuje, kdy je třeba powerbanku dobít, a přiložený kabel USB-A na USB-C vám umožní začít nabíjet hned po vybalení z krabice.

Výdrž baterie až 40 hodin navíc

Energie 10 000 mAh plně dobije iPhone 12 dvakrát a udrží vaše chytrá zařízení v chodu, když je zásuvka mimo dosah.

Nabíjecí kabel je součástí balení

Součástí balení je kabel z USB-A na USB-C, takže můžete začít nabíjet hned po vybalení a v případě potřeby ho lze použít i k dobíjení powerbanky.

Belkin BoostCharge Power Bank 10K 1

Všestranné napájení 3 zařízení najednou

Nabíjejte svůj chytrý telefon a další zařízení až 15W výkonem ze 2 portů USB-A a 1 portu USB-C.

Světelný indikátor LED

Kontrolka LED vás informuje o stavu napájení powerbanky, takže vždy víte, kdy je čas dobít.

Belkin BoostCharge Power Bank 10K koupíte zde

Dnes nejčtenější

.