Zavřít reklamu

Strážci Galaxie: Volume 3

Ve filmu “Strážci Galaxie: Volume 3” od Marvel Studios si naše partička vyděděnců zvyká na život ve Kdovíkde. Netrvá dlouho a jejich životy se obrátí vzhůru nohama v důsledku minulosti Rocketa. Peter Quill musí shromáždit tým a vydat se na misi zachránit Rocketův život — misi, která v případě selhání může znamenat konec Strážců, jak je známe.

Poslední souboj

Jodie Comer hraje dechberoucí roli v příběhu o zradě a pomstě, zasazeném do Francie 14. století, od vizionářského režiséra Ridleyho Scotta. Ve filmu natočeném podle skutečných událostí hrají Matt Damon a Adam Driver jako přátelé Jean de Carrouges a Jacques Le Gris, dva rytíři, kteří musí bojovat na život a na smrt poté, co de Carrougesova manželka (Comer) obviní Le Gris ze znásilnění.

Skrytá čísla

Neuvěřitelný, inspirující a dosud nevyprávěný skutečný příběh o třech ženách pracujících v NASA, které přispěly k jedné z největších operací v dějinách lidstva – vypuštění astronauta Johna Glenna na oběžnou dráhu.

Free Guy
Bankovní úředník (Ryan Reynolds) zjistí, že je jen vedlejší postavou na pozadí videohry pro mnoho hráčů. A tak se rozhodne stát se kladným hrdinou svého vlastního příběhu a zachránit svůj virtuální svět před jistou zkázou.

Strážci Galaxie: Volume 2
V rytmu Nejlepších hitů #2 pokračují ve filmu od studia Marvel „Strážci Galaxie: Vol. 2“ dobrodružství superhrdinů, kteří se vydávají odhalit tajemství rodičů Petera Quilla.

Menu

Mladý pár přijíždí do luxusní ostrovní restaurace na přepychové a opulentní menu od šéfkuchaře. Brzy se však ukáže, že v této černé komedii, kterou napsali Seth Reiss a Will Tracy a režíroval Mark Mylod, bude hostům naservírováno šokující překvapení.

Titanic

Film sleduje osudy cestujících na palubě k zániku odsouzené luxusní lodi Titanic před a během jejího pomalého potopení se do hlubin Atlantiku.

Společnost mrtvých básníků

Držitel Oscara Robin Williams hraje profesora Johna Keatinga, který používá k výuce nekonvenční metody a učí své studenty žít život naplno podle hesla „Carpe Diem.“ Školu však zasáhne tragédie a Keatingovy metody čeká tvrdá zkouška.

Vražda v Orient expresu

Režisér Kenneth Branagh vede hvězdný tým, včetně Johnnyho Deppa, v tomto stylovém, napínavém a záhadném detektivním příběhu podle bestselleru Agathy Christie.

Deadpool

Na motivy příběhů nejkontroverznějšího antihrdiny z komiksů od Marvelu, Deadpool vypráví příběh o začátcích žoldáka Wadea Wilsona, který chce chytit muže, co mu skoro zkazil život.

Dnes nejčtenější

.