Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Microsoft Office 2021 Professional Plus je komplexní kancelářský software zvyšující produktivitu, který obsahuje několik důležitých aplikací jako jsou Word, Excel, PowerPoint, Outlook a tak podobně. Office 2021 Pro nabízí bohaté funkce a nástroje, které mohou uživatelům pomoci rychleji dokončit různé úkoly. V aplikaci Word mohou uživatelé využívat vestavěné funkce a nástroje k vytváření a úpravám různých dokumentů. V aplikaci Excel jsou zase k dispozici výkonné funkce, které mohou uživatelům pomoci analyzovat data a vytvářet různé grafy a sestavy. A aplikace PowerPoint může uživatelům pomoci vytvářet krásné prezentace. OneNote je velmi praktická aplikace pro psaní poznámek, kterou lze používat samostatně nebo integrovat do jiných aplikací sady Office a usnadnit tak uživatelům kdykoli zaznamenávat nápady a inspiraci. Publisher slouží k vytváření a úpravám různých publikací a Access je aplikace pro správu a zpracování databází. S ohledem na širokou využitelnost těchto aplikací lze tedy rozhodně říci, že koupě Office 2021 Pro je rozhodně moudrým rozhodnutím. A nyní je ještě výhodnější! Godeal24 totiž spouští časově omezenou speciální nabídku End-of-Summer Sale. Office 2021 Pro v něm stojí pouze 24,25 €, či Windows 10 jen 7,25 €. Ve všech případech se jedná o originální software, který lze po jednorázovém nákupu používat doživotně. Godeal24 také zlevňuje Office 2016, 2019 a 365 za neuvěřitelně nízké ceny, takže je ideální čas pořídit si kopii právě teď.


Bezpečná cesta, jak získat originální plně funkční klíč k Windows 10!

Získejte váš cenově zvýhodněný balíček ještě dnes! (slevový kód “ SGO62„)

Více klíčů znamená větší slevu a tedy i lepší cenu!

Až 50% slevy na další Office a Windows! (slevový kód “ SGO50„)

>>> Získejte víc

Další populární softwary za skvělé ceny! 

>>>Získejte víc

Jak zaplatit za licence

1. Přejděte na pokladní stránku, pokračujte jako host (nebo si vytvořte účet) a poté vyplňte „Fakturační údaje“.

2. V dalším kroku vyberte možnost „CWALLETCO“ a klikněte na tlačítko „Pokračovat“.

3. Zkontrolujte svou objednávku a klikněte na tlačítko „Place Order“.

4. Poté přejdete na další stránku a klikněte na „Choose payment methods“.

5. Nakonec můžete k dokončení platby použít službu PayPal.


Na Godeal24 můžete ušetřit spoustu času a peněz díky zvýhodněným licencím Microsoft, ověřenému softwaru pro zabezpečení IT a dalším počítačovým nástrojům. Získejte operační systém Windows a kancelářský balík MS Office za bezkonkurenční cenu. Zažijte bezproblémové nakupování s digitálním doručením Godeal24, které vám zašle software přímo na váš e-mail během několika sekund po nákupu. Navíc díky 98% hodnocení TrustPilot Excellent a odborné technické podpoře 24/7 si můžete být jisti kvalitou kupovaného produktu.

Godeal24 garantuje nepřetržitou odbornou technickou podporu a doživotní poprodejní servis a že produkt můžete bez problémů používat!

Kontakt na Godeal24: service@godeal24.com

Dnes nejčtenější

.