Zavřít reklamu

Všichni známe Google jako společnost stojící za Androidem, vyhledávačem, YouTubem, telefony Pixel nebo Gmailem. Historie společnosti se píše už od roku 1998, kdy ji založili Sergey Brin a Larry Page. Nyní je vlastněna holdingovou společností Alphabet Inc. K 25. výročí Googlu si nyní ale můžete stáhnout exkluzivní tapety pro vaše smartphony. 

Google skutečně funguje už dlouhých 25 let a oslavy jeho existence začaly již 8. srpna. Např. obchody Googlu v asijsko-pacifickém regionu nabízejí spoustu 25% výročních slev na zařízení společnosti, jako jsou telefony Pixel, chytré reproduktory Nest, Chromecasty a Chromebooky. I když si ale zrovna nic koupit nepotřebujete, jsou zde dvě tapety, které můžete použít klidně na svůj Samsung.

První tapeta obsahuje černými čárami zvýrazněné objekty na bílém pozadí se čtyřmi pro Google tak typickými barvami. Druhá tapeta tyto barvy používá pro vyobrazené objekty. Bylo by sice hezké vidět tyto tapety i ve variantě pro tmavý režim, to bychom toho ale asi chtěli příliš. Na doodlech jsou zobrazeny ikonické momenty, které jsou synonymem pro Google, jako je klobouk Noogler s vrtulkou, Chrome Dino, kolo Google a jsou zde i sami zakladatelé. Nechybí ale ani hardware. 

Tapety jsou příjemným zpestřením pro všechny fanoušky. Můžete si je stáhnout z japonského webu obchodu Google Store nebo i z přítomné galerie výše. Kromě tapet a slev na produkty má Google Japan v nabídce i exkluzivní tašku vyrobenou k tomuto výročí obsahující stejný design jako tapety. Jediným doplňkem je číslo 25. Tato taška je zdarma rozdávána všem, kteří si koupí nějaký telefon Pixel. 

Dá se očekávat, že velice podobnou kampaň rozjede Google i ve své domovině, tedy USA. Protože je ale založení společnosti datováno k 8. září, pravděpodobně tam oslavy odstartují až tohoto dne. My máme samozřejmě smůlu, protože společnost zde oficiální distribuci svého hardwaru nemá. 

Dnes nejčtenější

.