Zavřít reklamu

Nová tabletová řada Samsungu Galaxy Tab S9 oproti té předchozí přináší několik zásadních vylepšení. Jedním z nich je voděodolnost a prachuvzdornost podle standardu IP68. Stejnou odolností disponuje i k ní dodávané dotykové pero S Pen.

Samsung nyní voděodolnost S Penu předvedl v praxi, když jej spolu s modelem Galaxy Tab S9 Ultra ponořil do akvária s vodou. A skutečně, peru ani tabletu voda neublížila. Takto bude tablet s perem používat asi málokdo, v praxi to každopádně znamená, že se nemusíte bát je používat vedle bazénu nebo na pláži.

V této souvislosti připomeňme, že Samsung spolu s novou tabletovou řadou představil koncem července i nový stylus jménem S Pen Creator Edition. Ten se též chlubí stupněm krytí IP68.

Samsung také u svého aktuálně nejvyššího tabletového modelu vyzdvihl velký 14,6palcový Dynamic AMOLED 2X displej, který podle něj nabízí lepší podání barev a „křišťálově čistou kvalitu obrazu“ (stejným typem displeje jsou nicméně vybaveny i modely Tab S9 a Tab S9+) a na němž mohou díky funkci Multi Windows běžet až tři aplikace najednou. Kromě toho mají displeje všech modelů vylepšenou funkci Vision Booster, což znamená, že budou ještě jasnější za přímého slunce či horších světelných podmínek.

Novou tabletovou řadu a další novinky Samsungu předobjednáte zde

Dnes nejčtenější

.