Zavřít reklamu

Už jen do 10. srpna platí akce na novinky Samsungu, ve které dostanete nejen dvojnásobnou paměť za nižší cenu, ale také pojištění na rok zdarma či výkupní bonus na své starší zařízení.

Skládací zařízení Galaxy Z Flip5, Galaxy Z Fold5, tablety Galaxy Tab S9 a chytré hodinky Galaxy Watch6 a Watch6 Classic jsou aktuálními novinkami portfolia společnosti Samsung, na které také v rámci jejich předojednávek běží unikátní akce. Ta ale končí už 10. srpna.

Zákazníci, kteří si v období od 26. 7. do 10. 8. (včetně) nebo do vyprodání zásob zakoupí telefony Galaxy Z Flip5 nebo Galaxy Z Fold5, získají model s dvojnásobně vyšší kapacitou paměti za cenu modelu s kapacitou nižší. Zájemci můžou navíc odprodat své staré zařízení a k výkupní ceně navíc získat výkupní bonus ve výši 3 500 Kč v případě koupě Galaxy Z Flip5 a 5 000 Kč při nákupu Galaxy Z Fold5.  K výše uvedeným bonusům získají zákazníci při nákupu nových modelů do 31. 8. pojištění Samsung Care+ na 1 rok zdarma (nutná registrace).

Pokud jde o Galaxy Watch6 a Watch6 Classic, tak je zde výkupní bonus ve výši 2 000 Kč v případě koupě Galaxy Watch6 a 3 000 Kč při nákupu Galaxy Watch6 Classic.  I zde dostanete Samsung Care+ na rok zdarma. V případě tabletů lze odprodat své staré zařízení a k výkupní ceně navíc získat výkupní bonus ve výši 5 000 Kč (při koupi Tab S9), 6 000 Kč (Galaxy Tab S9+) nebo 10 000 Kč (Galaxy Tab Ultra) s tím, že i zde dostanete Samsung Care+ na jeden celý rok.

Nejnovější Galaxy zařízení lze navíc pořídit i na splátky a rozložit si cenu až na 20 měsíců bez jakéhokoli navýšení. Pak je zde pronáje již od 299 Kč měsíčně, roční členství AlzaPlus+ v hodnotě 299 Kč zdarma a 7% sleva pro studenty. Více se dozvíte zde.

Novinky Samsungu předobjednáte zde

Dnes nejčtenější

.