Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Niceboy představuje hned několik novinek do svého portfolia produktů v kategorii péče o tělo. V oblasti ústní hygieny je to sonický kartáček Niceboy ION Sonic Lite a sonický kartáček pro děti Sonic Kids. Řadu vysoušečů vlasů doplňuje o fén Niceboy ION AirSonic POP, který je k dostání hned ve čtyřech barevných variantách. Do úplně nové kategorie holicích strojků pak značka vstupuje s holicím strojkem/zastřihovačem Niceboy ION AirBlade.

Niceboy ION Sonic Lite a Sonic Kids

Sonická technologie pro dokonalou ústní hygienu

Kartáčky Niceboy ION Sonic Lite a Sonic Kids jsou vybaveny sonickou technologií, která nabízí vysokou frekvenci vibrací 60 000 kmitů za minutu. Tato technologie umožňuje důkladnější čištění zubů i odstraňování nečistot ve srovnání s tradičními kartáčky. Současně by měla zajišťovat i vyšší šetrnost k zubům a dásním, protože při čištění nedochází k obrušování povrchu zubů. Kartáčky jsou navíc vybaveny speciálním režimem s nižší intenzitou vibrací, který je vhodný pro citlivé zuby.

Inovativní hlavice různých tvrdostí s DuPont štětinami

Hlavice sonických kartáčků Niceboy ION Sonic Lite a Kids jsou osazeny kvalitními DuPont štětinami, které jsou odolné vůči opotřebení a zároveň šetrné k zubům. Přičemž kartáček Niceboy ION Sonic Lite je dodáván se třemi druhy hlavic, které jsou k dispozici ve variantách soft, medium a hard. Tímto výběrem si můžete přizpůsobit péči o zuby svým individuálním potřebám a citlivosti dásní. V balení dětského kartáčku Sonic Kids pak najdete ultrasoft hlavici, určenou pro citlivý dětský chrup. Hlavici můžete kdykoli snadno vyjmout a dle potřeby vyměnit za novou.

Chytré technologie pro efektivní čištění

Kartáčky jsou vybaveny třemi čistícími módy (pro citlivé dásně, bělení zubů a obecné čištění), které uživatelům umožňují přizpůsobit čištění individuálním potřebám. Kartáčky Sonic Lite a Kids disponují také automatickou pamětí, která si zapamatuje poslední použitý režim a po zapnutí kartáčku jej opět aktivuje. Kartáčky současně disponují i časovačem, který uživatelům pomáhá dodržet dostatečnou dobu čištění. Kartáčky jsou plně vodotěsné (stupeň krytí IPX7), což znamená, že se o něj nemusíte obávat při používání ve vlhkém prostředí, například při sprchování.

Sonický kartáček Niceboy ION Sonic Lite je k dispozici ve dvou barevných variantách – černé a bílé. Dětský kartáček Sonic Kids je v bílém provedení a je navíc dodáván se sadou barevných samolepek pro osobní personalizaci kartáčku.

Klíčové vlastnosti:

 • Sonická technologie s frekvencí vibrací 60 000 kmitů za minutu
 • Speciální režim s nižší intenzitou vibrací pro citlivé zuby
 • Hlavice s DuPont štětinami ve stupních tvrdosti soft, medium a hard (pro Sonic Lite) a ultrasoft (pro Sonic Kids)
 • Vyměnitelné hlavice s optimalizovaným tvarem a rozmístěním štětin pro důkladné čištění i na obtížně dostupných místech
 • Různé čistící módy pro přizpůsobení péče o zuby (citlivé dásně, bělení zubů, obecné čištění)
 • Automatická paměť pro uchování posledně použitého režimu
 • Časovač pro sledování dostatečné doby čištění a rovnoměrného pokrytí úst
 • Ergonomický design s technologií odhlučnění
 • Plně vodotěsné provedení (stupně IPX7) pro bezpečné používání ve vlhkém prostředí
 • Dlouhá výdrž baterie až 40 dní na jedno nabití.

Kartáček Niceboy ION Sonic Lite pořídíte za 599 Kč a Sonic Kids za 499 Kč.

Niceboy ION AirSonic POP

Výkonný fén pro snadné vysoušení a styling vlasů

Fén Niceboy ION AirSonic POP disponuje motorem o příkonu 1400 W, kontrolou teploty a rychlosti vzduchu, dlouhým kabelem a bezpečnostní pojistkou. Jeho kompaktní design a lehká konstrukce umožňují pohodlné držení a snadnou manipulaci během úpravy vlasů. Díky svému malému rozměru je navíc ideální i pro cestování.

Pohodlí a bezpečnost

Fén Niceboy ION AirSonic POP je navržen tak, aby nabízel maximálně snadné a intuitivní používání. Na výběr máte dvě rychlosti proudění vzduchu a teploty, abyste měli plnou kontrolu nad procesem vysoušení a stylingem vlasů. Fén je dále vybaven bezpečnostní pojistkou proti přehřátí, která chrání fén i vaše vlasy před případným poškozením. Na trhu je k dostání hned ve čtyřech barevných variantách.

Klíčové vlastnosti:

 • Motor s příkonem 1400 W
 • Možnost kontroly teploty a rychlosti vzduchu
 • Dlouhý přívodní kabel o délce 1,7 metru
 • Bezpečnostní pojistka proti přehřátí
 • Odlehčený design pro minimalizaci únavy rukou během úpravy vlasů
 • Kompaktní rozměry pro snadné přenášení během cestování
 • Elegantní a minimalistický design ve čtyřech dostupných barevných variantách

Fény Niceboy ION AirSonic POP pořídíte za 599 Kč.

Niceboy ION AirBlade

Jedno řešení pro snadnou úpravu tváře i těla

Holicí strojek a zastřihovač Niceboy ION AirBlade v sobě kombinuje výkon, všestrannost i pohodlí. Je ideální volbou nejen pro použití na obličej, ale i pro úpravu celého těla. Jeho hrany s ochranou proti pořezání a speciálně upravené břity zajišťují bezpečnost a šetrnost k pokožce. Dvoustranný břit umožňuje holení v obou směrech. Holicí strojek je navíc vodotěsný, což znamená, že ho můžete používat i ve sprše. Balení obsahuje také praktické nástavce o délkách 1 mm, 3 mm a 5 mm, které vám umožní upravit váš vzhled přesně podle vašich představ.

Holicí strojek a zastřihovač Niceboy ION AirBlade v sobě kombinuje výkon, všestrannost i pohodlí. Je ideální volbou nejen pro použití na obličej, ale i pro úpravu celého těla. Jeho hrany s ochranou proti pořezání a speciálně upravené břity zajišťují bezpečnost a šetrnost k pokožce. Dvoustranný břit umožňuje holení v obou směrech. Holicí strojek je navíc vodotěsný, což znamená, že ho můžete používat i ve sprše. Balení obsahuje také praktické nástavce o délkách 1 mm, 3 mm a 5 mm, které vám umožní upravit váš vzhled přesně podle vašich představ.

Snadná údržba a používání

Kromě všestrannosti nabízí Niceboy ION AirBlade také jednoduchou údržbu. Celé tělo je omyvatelné, což usnadňuje odstranění zbytků vlasů a nečistot. Holicí strojek je vybaven USB-C nabíjením, které zajišťuje rychlé nabíjení. S výdrží 90 minut vám Niceboy ION AirBlade poskytne dostatečný čas pro důkladné holení a úpravu bez přerušení. Je dodáván s praktickým cestovním obalem, který zajišťuje ochranu a pohodlné přenášení během vašich cest.

Klíčové vlastnosti:

 • Zaoblené hrany a ochrana proti pořezání pro snadné použití na citlivých oblastech obličeje i těla
 • Dvoustranný břit umožňující holení v obou směrech
 • Vodotěsný design pro použití ve sprše
 • Výdrž baterie až 90 minut na jedno nabití
 • Součástí balení jsou nástavce o délkách 1 mm, 3 mm a 5 mm
 • Dobíjení pomocí USB-C kabelu
 • Jednoduchá údržba díky omyvatelnému tělu
 • Dodáváno s praktickým cestovním obalem

Holicí strojek Niceboy ION AirBlade pořídíte za 899 Kč.

Dnes nejčtenější

.