Zavřít reklamu

Galaxy Watch mají oproti Apple Watch tu výhodu, že na jim můžete „obléci“ jakýkoli klasický řemen, náramek nebo tah. Jedinou podmínkou je, aby ten byl šíře 20 mm. Ani nejnovější Galaxy Watch totiž nemají proprietární uchycení, jako řešení Applu nebo i Googlu na jeho Pixel Watch, a nabízejí klasické nožky se systémem uchycení na hodinkové stěžejky.

Eternico Elegance Milanese

V některých chvílích je potřeba vyměnit odolný silikonový řemínek za něco elegantnějšího. Co takhle milánský tah od Eternico? Tento řemínek je k dispozici v černé, stříbrné a zlaté, k zapojení slouží 20mm Quick Release, takže jeho výměna bude pro vás hračkou.

Řemínek Eternico Elegance Milanese zakoupíte za 399 korun zde.

Garmin Quick Release silikonový

Silikonové řemínky skýtají řadu výhod včetně pohodlnosti, snadné udržitelnosti a odolnosti. Garmin Quick Release nabízí kompatiblitu s celou řadou modelů chytrých hodinek, díky technologii Quick Release je jeho výměna navíc velice snadná a rychlá.

Silikonový řemínek Garmin zakoupíte za 979 korun zde.

Eternico Essential

Eternico Essential Steel Buckle je 20mm řemínek pro hodinky Samsung Galaxy Watch 4, ale i pro další modely. řemínek je z kvalitního silikonu, zapíná se pomocí kovové přezky, o snadnou a rychlou výměnu se postará rychloupínací stěžejka.

Řemínek Eternico Essential zakoupíte za 299 korun zde.

Eternico Leather Band

Velké popularitě se těší také kožené řemínky. Tento konkrétní je k dispozici v hnědé, červené, černé a růžové barvě, zapojuje se za pomoci technologie Quick Release a zapínání je na kovovou přezku.

Řemínek Eternico Leather Band zakoupíte za 349 korun zde.

FIXED Silicone Strap

Tento skvěle vypadající a odolný řemínek z dílny společnosti FIXED je vyroben z kvalitního silikonu a opatřen zapínáním na přezku. K zapojení slouží 20mm Quick Release, takže výměna řemínku pro vás bude za všech okolností hračkou. Řemínek je k dostání v černé, červené, tmavěmodré a růžové barvě.

Řemínek FIXED Silicone Strap zakoupíte za 249 korun zde.

Dnes nejčtenější

.