Zavřít reklamu

Google Maps

Pokud hledáte aplikaci, která vám usnadní navigaci, podá informace o dopravě a pomůže vám s plánováním trasy, jsou Google Maps skvělou volbou. Kromě skvělých funkcí nabízí také bohaté možnosti přizpůsobení.

Stažení v Google Play

Facebook Messenger

Přes všechny problémy, které Facebook Messenger jako sociální síť má, zůstává jednou z nejoblíbenějších služeb pro zasílání zpráv na světě. Zprávy můžete posílat hlasovými příkazy a poslouchat nahlas přečtené odpovědi a přitom se dívat na cestu. Pokud vaši přátelé přešli na Messenger, nemusíte se při dojíždění do práce spoléhat na základní SMS zprávy. Aplikace Messenger, která zůstává exkluzivitou systému Android Auto, kterou v systému CarPlay nenajdete, je nezbytnou aplikací.

Stažení v Google Play

Spotify

Pokud hledáte jedinou aplikaci, která dokáže přehrávat vaše oblíbené skladby a podcasty, Spotify je jasná volba. Její knihovna umělců a pořadů je obrovská, přičemž několik podcastů najdete pouze v této službě. Ve spojení s hlasovými příkazy Google si můžete při řízení auta pustit nějakou skladbu bez použití rukou. Spotify dokonce zapracovalo na rozšíření o audioknihy, což je ideální pro delší samostatné cesty.

Stažení v Google Play

Audible

Dojíždění do práce je skvělou příležitostí k poslechu audioknihy a díky podpoře Audible pro Android Auto se můžete pustit do nového čtení přímo z uživatelského rozhraní Android Auto. Audible spadá pod společnost Amazon, díky čemuž je výběr audioknih v angličtině opravdu obsáhlý, a některé z nich si můžete dokonce zakoupit ve výhodném balíčku s e-knihami.

Stažení v Google Play

Waze

Navigace Waze je vynikající službou. Její nejlepší funkcí je možnost hromadného získávání informací, takže kdokoli může nahlásit nehodu nebo jiné zpoždění na silnici, které ostatní vidí prakticky v reálném čase. Nabízí sadu užitečných nástrojů, která řidičům umožňuje volit efektivní trasy. Waze se navíc dobře integruje se systémem Android Auto a podporuje hlasové odpovědi.

Stažení v Google Play

Pocket Casts – Podcast Player

Podporu podcastů nabízí několik streamovacích služeb, například Spotify a Audible, ale pokud hledáte specializovanou aplikaci pro podcasty, je Pocket Casts základem. Díky intuitivnímu uživatelskému rozhraní a funkci řazení do front, která usnadňuje nastavení seznamu pro poslech podcastů, je Pocket Casts ideální pro dlouhé jízdy a zároveň vám uvolní ruce.

Stažení v Google Play

TomTom GO

Společnost TomTom působí na trhu satelitní navigace od roku 2004, takže je logické, že nabízí několik aplikací pro systém Android a TomTom GO Navigation je z nich největší. Tento navigační software si můžete vyzkoušet na 30 dní, a to v plné verzi. Podporovány jsou offline mapy spolu s naváděním do jízdních pruhů, dopravními upozorněními v reálném čase a navigací turn-by-turn.

Stažení v Google Play

Poweramp Music Player

Existuje spousta aplikací pro streamování hudby, ale samostatné hudební přehrávače jsou vzácnějším druhem. Na vrcholu tohoto seznamu je Poweramp. Od roku 2019 nabízí podporu Android Auto a díky přehlednému designu a skvělému ekvalizéru je dlouhodobě oblíbený. Přehraje také téměř jakýkoli formát, který mu předhodíte, včetně FLAC, což z něj dělá vynikající přehrávač pro audiofily.

Stažení v Google Play

Podcast Addict

Pokud hledáte něco, co skvěle funguje se systémem Android Auto a je také přizpůsobitelné, Podcast Addict je vynikající alternativou k našemu předchozímu výběru. Podcast Addict nabízí uživatelské rozhraní specifické pro AA pro snadnou navigaci, můžete si přizpůsobit rozmístění tlačítek na obrazovce, abyste zajistili, že budou tam, kde je potřebujete, a získáte také přístup ke spoustě populárních podcastů.

Stažení v Google Play

WhatsApp

WhatsApp je služba, která se vám při komunikaci s ostatními bude stoprocentně hodit. Možná máte několik přátel nebo členů rodiny, kteří trvají na tom, aby vám psali prostřednictvím jiné služby pro zasílání zpráv Facebook, a pokud ji budete mít v telefonu, můžete odpovídat bez použití rukou při jízdě do dalšího cíle.

Stažení v Google Play

Telegram

Náš dnešní výběr uzavřeme další populární komunikační aplikací, a tou je Telegram. Pokud podobně jako Facebook Messenger používáte Telegram ke komunikaci s přáteli a rodinou, je pro vás jeho uživatelské rozhraní v Android Auto záchranou. Odesílání zpráv je rychlé, vše je šifrované, veškerý obsah je synchronizován v rámci celého účtu (takže při přechodu mezi zařízeními můžete pokračovat tam, kde jste skončili), a zprávy můžete kdykoli odstranit. Aplikace je navíc neustále aktualizována o nové funkce.

Stažení v Google Play

Dnes nejčtenější

.