Zavřít reklamu

Včera jsme vás informovali o zajímavém testu youtubera vystupujícího pod jménem MrKeyBrd, v rámci nějž testuje odolnost pantu nových skládacích smartphonů Samsung Galaxy Z Flip5 a Motorola Razr 40 Ultra. Test stále probíhá a už má první výsledky: po necelých 44 tisících ohybů selhal pant skládačky od Motoroly, nikoli však kriticky.

Tak nějak se očekávalo, že jako první v testu selže právě Razr 40 Ultra, ale asi málokdo čekal, že to bude už po necelých 44 tisících ohybů. Nejde nicméně o nijak fatální selhání, telefon stále funguje, jen již není možné jej zcela zavřít.

Galaxy Z Flip5 mezitím nezaznamenal žádné takové problémy. To každopádně není žádné velké překvapení, protože korejský obr u něj garantuje, že vydrží 200 tisíc ohybů (jeho předchůdce v loňském testu youtubera MrKeyBrd však vydržel více než dvojnásobek, než jeho pant přestal správně fungovat).

Bude zajímavé sledovat, jak si Z Flip5 a Razr 40 Ultra povedou do konce testu. Favorit je jasný, stát se však může cokoli. My ale i s ohledem na výše zmíněné věříme zástupci Samsungu.

V době psaní tohoto textu skládačky překročily hranici 94 tisíc ohybů a pant Razru začíná silně vrzat. Živý přenos můžete sledovat výše.

Novinky Samsungu předobjednáte zde

Dnes nejčtenější

.