Zavřít reklamu

DeepL překladač

DeepL patří momentálně mezi nejoblíbenější překladače současnosti. S pomocí umělé inteligence vám dokáže přeložit text, ale také řeč, obrázky či celé soubory, a to z desítek jazyků. Aplikace nabízí funkce převodu textu na řeč, rychlé detekce, slovník, možnost využití alternativních překladů nebo třeba zobrazení historie překladů, samozřejmostí je i okamžitý překlad z fotoaparátu vašeho smartphonu.

Stažení v Play Store

Waze

Pokud se v cizině budete přepravovat autem – ať už vaším vlastním, nebo půjčeným, určitě oceníte populární navigaci Waze. Waze vám pomůže naplánovat jakoukoliv trasu se všemi podrobnostmi, nabídne informace o dopravě i užitečné tipy od ostatních uživatelů a spoustu dalšího.

Stažení v Google Play

Wanderlog Trip Planner

Aplikace s názvem Wanderlog vám pomůže naplánovat vaši dovolenou i několikadenní výlet od A až do Z. Nabízí možnost detailního vytvoření itineráře, rezervaci letů, ubytování i aut, možnost spolupráce na plánech s ostatními uživateli a další báječné funkce.

Stažení v Google Play

European Coffee Trip

Cestujete po Evropě a řadíte se mezi milovníky kávy? Stáhněte si do vašeho smartphonu s Androidem European Coffee Trip – skvělou aplikaci, díky které můžete na každém kroku vašeho eurovýletu objevovat nové, báječné kavárny a další podniky, ve kterých můžete ochutnat nejen skvělé druhy kvalitní kávy.

Stažení v Google Play

Kangelo

Chystáte se na dovolenou za hranice všedních dnů a hledáte průvodce nebo společnost na cestu? Vyzkoušejte aplikaci Kangelo, která vás dokáže propojit s průvodci v cíli vaší cesty a uspořádat parádní dobrodružství. Do aplikace se můžete i vy sami (případně váš podnik) přihlásit jako průvodce nebo organizátor.

Stažení v Google Play

Dnes nejčtenější

.