Zavřít reklamu

Voděodolné pouzdro Aqua Dry Phone Pro Samsung

V létě se na výletech na kole či na motorce musíme často potýkat s nejrůznějšími rozmary počasí. Pokud z různých důvodů rádi při jízdě umísťujete váš telefon mezi řídítka, bude se vám hodit tento voděodolný držák na mobilní telefony s možností jednoduché montáže. Balení obsahuje sadu objímek pro trubky řidítek 22 a 31,8mm, ochranný rámeček a náhradní silikonovou slídu.

Aqua Dry phone pro

Voděodolné pouzdro Aqua Dry Phone Pro zakoupíte za 943 korun zde.

Cestovní stativ Rollei

Ať už na vaší letní dovolené budete fotit sebe, památky nebo krásy přírody, bude se vám hodit cestovní stativ Rollei. Je vhodný pro fotoaparáty i mobilní telefony a je vyroben z lehkého, ale odolního hliníku. Maximální výška činí 120 cm.

Cestovní stativ Rollei zakoupíte za 639 korun zde.

Stabilizátor Eternico Selfie Tripod

Pokud na dovolené natáčíte vlogy nebo rádi pořizujete selfie, určitě oceníte stabilizátor Eternico Selfie Tripod. Maximální délka činí 58cm, délka ve složeném stavu 18,8cm. Stabilizátor je vyroben z kombinace hliníku a plastu a nabízí Bluetooth konektivitu.

Stabilizátor Eternico zakoupíte za 999 korun zde.

Voděodolné pouzdro FIXED

Pokud váš mobil chcete na dovolené stoprocentně ochránit před vodou, dopřejte mu ochranu v podobě voděodolného pouzdra FIXED. Pouzdro má univerzální velikost, nabízí kromě voděodolnosti také ochranu proti poškrábání a je možné jej zavěsit na krk.

Voděodolné pouzdro FIXED zakoupíte za 299 korun zde.

Reproduktor Niceboy RAZE Radion 4

Neobjede se vaše léto bez pořádné hudby? Můžete si ji pustit z reproduktoru Niceboy RAZE Radion 4, který nabízí výkon 30W, je opatřen Bluetooth konektivitou, 3,5mm jackem, nabízí true Wireless Stereo, odolnost třídy IPX7 a spoustu dalších funkcí.

Reproduktor Niceboy zakoupíte za 1249 korun zde.

Dnes nejčtenější

.