Zavřít reklamu

Sociální platforma Snapchat se těšila velké popularitě před několika lety, ani v současné době ale nemá nouzi o aktivní uživatele. Lidé se na Snapchatu spojují se svými přáteli, rodinou, ale třeba také se zcela neznámými uživateli z druhého konce planety, aby vzájemně sdíleli momenty ze svého života.

Možná jste si i vy kdysi založili Snapchat – například kvůli cool filtrům a efektům – a nyní byste si jej po delší době neaktivity chtěli zrušit. Nebo jste možná na Snapchatu byli aktivní vlastně ještě relativně nedávno, a k jeho zrušení vás vedou například obavy o vaše soukromí. Ať už jsou vaše důvody pro zrušení Snapchatu jakékoliv, přinášíme vám v dnešním článku stručný, srozumitelný návod na to, jak zrušit Snapchat.

Jak zrušit Snapchat

Zrušení účtu na sociální síti Snapchat naštěstí není žádnou komplikovanou operací. Snapchatu se nelze zbavit pouhým odinstalováním příslušné aplikace z vašeho mobilního telefonu – je zapotřebí nejprve deaktivovat váš účet. Pokud chcete zrušit Snapchat, který používáte na vašem mobilním zařízení s Androidem, je potřeba tak učinit na webové stránce této platformy.

  • V rozhraní vašeho webového prohlížeče přejděte na web accounts.snapchat.com.
  • Přihlaste se k vašemu účtu buďto přihlašovacím jménem, nebo telefonním číslem. V případě telefonního čísla nezapomeňte zadat správnou předvolbu.
  • V menu na pravé straně obrazovky klikněte na Delete my account.
  • Pro ověření zadejte ještě jednou vaše uživatelské jméno a heslo a klikněte na Continue.
  •  Pokud proběhlo vše úspěšně, zobrazí se vám potvrzovací zpráva o deaktivaci vašeho účtu.

V tuto chvíli je váš účet na Snapchatu na cestě k deaktivaci. Pokud máte s vaším účtem propojenou i e-mailovou adresu, očekávejte ještě potvrzovací e-mail. Ke smazání vašeho účtu dojde v horizontu 30 dní, pro jeho případně obnovení postačí znovu se přihlásit.

Dnes nejčtenější

.