Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Jste fanoušky videoher? Pak pro vás máme tip na super herní konzoli, která vás nezruinuje a zároveň vám poskytne spoustu zábavy. Pojďme si jí tedy společně představit. 

PAA5368-128A-1-1097-Crqq.jpg

Svět herních konzolí se netočí jen kolem Xboxu či Playstationu. Velmi zajímavým a hlavně levným kouskem herního hardwaru je i konzole 2.4G HD Arcade, na které si můžete zahrát spousty zejména arkádových her na své televizi. Stáhnout si lze více než 10 000 zábavných her, které lze ukládat na interní úložiště konzole, které lze navíc rozšířit pomocí paměťových karet a dopřát si tak širokou nabídku herních titulů přímo v konzoli. A o jakých že vlastně hrách se to vlastně bavíme? O emulátorech PS1, ATARI2600, ATARI7800, SFC, MD, GBC, GBA, GB, FC či MAME. V konzoli pak tepe systém Linux upravený právě pro potřeby herní konzole. A jelikož je k dispozici i široká podpora jazyků, neměl by být problém s ovládáním konzole jako takové. Zkrátka a dobře, super kousek hardwaru. 

A co je nejlepší? Že za tuto konzoli zaplatíte pouhých 21,38 euro, tedy v přepočtu zhruba 514 Kč. Konzole vám dorazí z čínského skladu s dopravou zdarma. 

Herní konzoli můžete koupi zde

Dnes nejčtenější

.