Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Aplikace jako Word, Excel, PowerPoint, Outlook, One Note, Access, Teams a Skype usnadňují a urychlují dokončení spousty pracovních i školních projektů díky mnoha užitečným funkcím. Navíc Office 2021 Pro přidal nové funkce pro spoluautorství, datové typy, nové funkce, nástroje pro překlad a úpravy, pohyblivou grafiku, funkce pro snadné používání a mnoho dalšího. Stejně jako tomu bylo vždy u sady Office, můžete se i tentokrát těšit na nové rozhraní s modernějším designem a přehlednou sbírku pracovních nástrojů, které jsou snadno pochopitelné. Získání pokročilých funkcí díky nové verzi Office však znamená nutnost tuto sadu koupit, což se při koupi přímo od Microsoftu poměrně prodraží. Obchod Godeal24 vám ale může poskytnout nejvýhodnější softwarové klíče, které vaší peněženku v žádném případě nezruinují. Office 2021 Professional Plus můžete získat za 24,25 €, což znamená, že celou aplikaci můžete využívat s 90% slevou. Za tak nízkou cenu je tedy Microsoft Office 2021 Pro vynikající volbou pro zákazníka, který potřebuje efektivní a výkonný kancelářský balík. To však ještě není cenové dno, které vám může Godeal24 nabídnout. Pokud nakupujete na Godeal24 se svými přáteli, jsou zde také víceklíčové balíčky Office a řady Windows za méně peněz. Další překvapení vás možná čekají v následujícím textu.

Všechny produkty v Godeal24 jsou naprosto originální. Protože je třeba je stáhnout z oficiálních stránek a poté aktivovat pomocí klíčů, které vám Godeal24 zaslal. V případě, že se během nákupu nebo používání setkáte s problémy, můžete Godeal24 poslat e-mail a Godeal24 je pro vás určitě včas vyřeší. Kdykoli je pro vás připraven profesionální tým zákaznického servisu 7/24.

Využijte bezpečný způsob, jak získat funkční klíč k aktivaci systému Windows 10!

Získejte svůj cenově výhodný balíček ještě dnes! (slevový kód “ SGO62″)

Balíčky s více klíči jako nejvýhodnější koupě

Až 50% slevy na další Windows aad Office! (slevový kód “ SGO50„)

>>> Získejte více

Godeal24 je nejpohodlnějším způsobem, jak získat softwarové. Díky funkčním klíčům a profesionálnímu zákaznickému servisu bude váš nákup bez starostí!

>>>Získejte další nástroje

Nejpopulárnější softwarové nástroje za super ceny: 

Jak zaplatit za licence

1. Přejděte na pokladní stránku, pokračujte jako host (nebo si vytvořte účet) a poté vyplňte „Fakturační údaje“.

2. V dalším kroku vyberte možnost „CWALLETCO“ a klikněte na tlačítko „Pokračovat“.

3. Zkontrolujte svou objednávku a klikněte na tlačítko „Place Order“.

4. Poté přejdete na další stránku a klikněte na „Choose payment methods“.

5. Nakonec můžete k dokončení platby použít službu PayPal.


Na Godeal24 můžete ušetřit spoustu času a peněz díky zvýhodněným licencím Microsoft, ověřenému softwaru pro zabezpečení IT a dalším počítačovým nástrojům. Získejte operační systém Windows a kancelářský balík MS Office za bezkonkurenční cenu. Zažijte bezproblémové nakupování s digitálním doručením Godeal24, které vám zašle software přímo na váš e-mail během několika sekund po nákupu. Navíc díky 98% hodnocení TrustPilot Excellent a odborné technické podpoře 24/7 si můžete být jisti kvalitou kupovaného produktu.

Godeal24 garantuje nepřetržitou odbornou technickou podporu a doživotní poprodejní servis a že produkt můžete bez problémů používat!

Kontakt na Godeal24: service@godeal24.com

Dnes nejčtenější

.